fbpx

Збір врожаю. Сезонність. Африканські країни.

Збір врожаю. Сезонність. Африканські країни.

 

Ефіопія

 

Збір врожаю: листопад – лютий

Прибуття до Європи: травень – серпень

 

Зазвичай пік збору врожаю припадає на листопад/грудень. Хоча каву починають купувати та відбирати ще з січня і продовжують це робити аж до квітня. Інколи бувають ранні та пізні відправлення. Кава натуральної обробки зазвичай прибуває пізніше.

 

Кенія

 

Збір врожаю: жовтень – січень

Прибуття до Європи: травень – червень

 

Піковий врожай збирають у листопаді/грудні. Кава зазвичай готова для відправки з січня та надходить на ринок ще протягом двох місяців.

 

Руанда

 

Збір врожаю : березень – серпень

Прибуття до Європи: вересень – листопад

 

Капіпнг та відбір кави розпочинається приблизно в червні, а потім збирається в серпні. Як і більшість східноафриканських сортів, кава з Руанди має тривалий термін зберігання, і ця кава досить добре дозріває. В Руанді каву вирощують таким чином, щоб отримати свіжий врожай восени.

 

Уганда

 

Збір врожаю : березень – серпень

Прибуття до Європи: вересень – листопад

 

В Уганді врожай зазвичай поділяється на дві частини: основний та додатковий. За звичайних умов, основний період триває з червня по вересень, а додатковий припадає на січень-квітень. Зазвичай основний період дає близько 70-80% загального врожаю, а додатковий – решту 20-30%. Цього року через погоду врожай затримався приблизно на місяць, а врожайність була дуже низькою, близько 20-30% від загального врожаю.