fbpx

Збір врожаю. Сезонність.

Збір врожаю. Сезонність.

Розуміння часу збору врожаю має вирішальне значення для того, щоб отримати відмінний продукт. Немає нічого кращого за сезонність. Всім хочеться мати чудову  свіжу та сезонну каву протягом року.

Терміни збору врожаю нестабільні в залежності від політичної ситуації або клімату в кожному регіоні. Також можуть виникати проблеми з логістикою. Тому варто постійно оновлювати календар збору врожаю.

Навіть якщо постійно вдосконалювати процеси обробки, сушіння, сортування та відвантаження продукції, існують деякі відмінності в тому, як довго кава зберігає свіжість, перш ніж вона повільно починає втрачати певні властивості.

 

Центральна та Латинська Америка

 

Бразилія

 

Збір врожаю: травень – жовтень

 

Прибуття (Європа): листопад – січень

 

У Бразилії є райони, які досягають піку в різні періоди з травня по жовтень. Зазвичай основний період приблизно в липні. Покупці надають перевагу каві з високогірних районів  Бразилії, тому вона зазвичай доставляється трохи пізніше, ніж з низьких висот. Кава з Бразилії добре зберігається від 9 місяців до року.

 

Перу

 

Збір врожаю:  травень – жовтень

 

Прибуття (Європа): листопад – січень

 

У Перу є десять регіонів вирощування кави, і Кахамарка є найбільшим виробничим регіоном. Тут можна знайти кавові плантації на висоті понад 2000 м над рівнем моря, але вище не завжди краще. На висоті 1600 м вирощують багато сортів чудової кави, хоча і на нижчих місцевостях можна отримати відмінні врожаї. Перуанська кава вважається та сертифікується як органічна.

 

Гондурас

 

Збір врожаю: січень-квітень

 

Прибуття (Європа): травень-червень

 

У той час як кава даного походження, як правило, відома своїм коротким терміном зберігання, фахівці звертають увагу на покращення її якості завдяки застосуванню суворих протоколів щодо сушіння, регулювання вологості, зберігання та своєчасної доставки. Це перш за все добре вимита кава, а пізніше – натуральна. Вона широко використовується для фільтрів, як еспресо в чистому виді та сумішах.

 

Сальвадор

 

Збір врожаю: грудень – квітень

 

Прибуття (Європа): квітень-червень

 

Залежно від місця та висоти тут збирають урожай протягом більш тривалого періоду часу. Більшість припадає на лютий. Маючи багаторічний досвід співпраці з Сальвадорськими виробниками кави, покупці стверджують, що кава проходить ретельну підготовку перед відправкою, проте не варто перетримувати її більше 9 місяців, в іншому випадку може накладатися штраф.

 

Колумбія

 

Збирання врожаю:

Антіокія – жовтень – січень,

Мітака – квітень – червень

Центральна Уіла –  червень – листопад

Південна Уіла – вересень – січень

Наріньо – травень – вересень

 

Прибуття (Європа): грудень – лютий та вересень – листопад

 

Тут каву збирають цілий рік.

Толіма і Наріньо проводять свій основний сезон збору врожаю з травня по вересень, Антіокія з жовтня по січень, Уіла збирає врожай цілий рік.

Це означає, що вам не доведеться робити запаси більше ніж на 6 місяців, оскільки пізніше буде новий урожай, відповідно є можливість цілий рік мати свіжий продукт.

 

Термін придатності також є важливим

 

Різні сорти кави, зібрані в один і той же час, можуть залишатися свіжими протягом різного періоду часу. Основним фактором є сушіння кави безпосередньо після її збору. Виробники намагаються досить суворо ставимося до вмісту вологи, щоб утримувати її у прийнятних межах (зазвичай нижче 12%), а також швидко відправляти та зберігати продукцію на складах з контролем клімату та вологості.

Чим ретельніше і повільніше сушиться кава, а також чим обережніше до неї ставляться при транспортуванні та зберіганні, тим більше шансів на те, що її термін придатності буде значно довшим!