fbpx
НЕЗАЛЕЖНА КАВА. 25 Coffee Roasters. Харків.

НЕЗАЛЕЖНА КАВА. 25 Coffee Roasters. Харків.

Мемуари 25 Coffee Roasters або кавові «замітки» воєнних часів

Земля тримається не на 3х китах, а на кофеїні, добрих справах та вірі у світле майбутнє. Звідки ми це знаємо? Бо ми з Харкова – одного з найсміливіших та мужніх міст України, які вже півроку творять супротив жахливим нападам жахливої війни.

Ми в 25 Coffee Roasters любимо Харків по-особливому, він у наших серцях назавжди і безповоротно. Саме там зародилась наша компанія, росла та розвивалась майже 10 років. Саме там ми одні з перших почали розвивати культуру свіжої обсмажки. Саме там нам вдалося побудувати класну команду з 50 однодумців, обсмажити безліч тон кави, відкрити кілька кав’ярень, стати партнерами 400 закладів по всій країні, організувати сотні майстер-класів та десятки випусків 25 Barista School.

Однак все змінилося. Коли й чому – на жаль, зрозуміло кожному. Тут може бути довге оповідання про те, як ми в лютому писали один одному та з жахом чекали на відповідь, гадаючи, чи все добре. Про те, як сподівалися, що наш цех вистоїть, бо новини постійно повідомляли про вибухи біля виробництва. Про те, як деякі з нас сушили сухарі, жили у метро та годували покинутих тварин під звуки вистрілів. Про те, як ризикуючи життям, наші сміливці везли каву волонтерам в протилежний бік міста Ха.

Але достатньо суму. Наразі ми перебуваємо у Львові (за що велике дякуємо Roasted in Ukraine), продовжуємо працювати та підтримувати економіку країни. Не залишаємось осторонь та донатимо на ЗСУ. У сухпайок Збройних сил України входить розчинна кава в пакетиках, але ми забезпечуємо наших хлопців кавою свіжої обсмажки для ще більш енергійного здолання москалів. Наші друзі з волонтерського об’єднання FADU співпрацюють із Харківським центральним військовим шпиталем та польовим шпиталем північно-східного військового округу. До речі, до збору кави може долучитися кожен – на сайті є “підвішені” пачки, які ви можете замовити на знак подяки та підтримки нашим бійцям.

Також вже три місяці переводимо 25 грн з кожної пачки 25 Coffee Roasters та Specialty на потреби захисників, які оберігають наш з вами сон.

За цей час ми зрозуміли кілька речей: по-перше – кавове комьюніті України – це сила. Найсправжнісінька сила, яка бадьорить, тримає «за руку» та не дає сумувати у тяжкі хвилини. Ми дякуємо кожному, хто запропонував допомогу та підтримав нас добрим словом та справою.

По-друге – нема нічого неможливого. Бо тепер ми знаємо, що можна відновити виробництво з пеплу як птаху-фенікса, маючи лише бажання та трьох крейзі-гайз – бариста, обсмажчика та керівника цеха (Діма, Богдан та Саша – ви неперевершені)

І по-третє – навіть маленькі кроки наближують нас до перемоги. У кожного своя зброя, тож беріть свою і вперед! Працюємо з гарячим серцем та віримо, що скоро будемо заварювати фільтр на рідному виробництві у Харкові, в мирній та прекрасній Україні.

А поки давайте заряджати один одного смачною кавою та добрими справами. Всім миру та добра. Ваші 25 Coffee Roasters.