fbpx

Чи можна позбутися дефекту картоплі?

Чи можна позбутися дефекту картоплі?

Існує ряд запобіжних заходів, які можна вжити, щоб зменшити і, можливо, одного дня усунути дану проблему.

Профілактика починається ще під час вирощування кавових дерев. Одним з перших важливих кроків є застосування інсектицидів для усунення клопа Антестіа та інших шкідників,  які пошкоджують кавові плоди. Хімічна обробка та більш складні методи запобігання, на жаль, важкодоступні, особливо для  дрібних фермерів у сільській місцевості.

Збереження стійкої екосистеми на фермі – завдання не з простих, але здорові дерева та хороше поводження з ґрунтом можуть значно полегшити виробництво кави. Кавові плоди, що залишилися на деревах після збору врожаю, можуть сприяти появі на них шкідників, і їх слід повністю зривати, щоб не дати клопам засісти на фермі протягом цілого року.

Звичайно, існують екологічні умови, які фермери не можуть контролювати. Клопи не люблять високі температури, вище 25 ° C (77 ° F), тому теплі, сухі, сонячні умови під час збирання врожаю допоможуть знизити дану проблему. Нажаль, у більшій частині Бурунді та Руанди основна частина врожаю збирається в середині прохолоднішого сезону дощів.

В даний час основним засобом зниження ризику PTD залишається сортування вручну після збору, відповідною технікою або за допомогою певного поєднання даних методів. Після того, як зібрані кавові плоди  доставляють на станції обробки, є ряд способів, якими можна зменшити появу дефекту картоплі. Перебування плодів у воді перед обробкою кави допомагає відокремити менш щільні зерна, які можуть бути уражені комахами. Пошкоджені комахами зерна видаляються вручну під час сушіння.