fbpx

РОДИНА CMG​

maks

Максим Гулідов

Засновник

У далекому травні 2015 року Максим вирішив заснувати CMG. Звісно, це було важко: збирати команду, впроваджувати новий сервіс, формувати цінову політику, розширювати асортимент та взагалі виводити молоду галузь на новий рівень. Але вийшло офігезно!

sloth-2

Макс

Бренд-амбасадор

Привіт! Я - Макс. Я щойно випив чудової кави і я на бадьорій хвилі! Так-так, лінивець і бадьорість речі важко сумісні, розумію твій скептицизм, але я зовсім не ледачий, а навпаки – бадьорий та сповнений енергії. Знаєш чому? Я ж тепер у команді CMG, тож мій ранок починається з філіжанки якісної свіжозвареної кави, яка приготована зі спешелті або преміум сортів зерна. Тож знай: якщо ти побачиш десь лінивця, що розповідає про якісну каву – це напевне буду я. Стискаю тебе у міцних обіймах, бажаю гарної кави та бадьорого дня!

valik

Валентин Зайцев

Проектний менеджер та Q-grader

Початок кар’єри Валентина у кавовій сфері – це фасовка смаженої кави в обсмажувальній компанії. Під час роботи Валентина дуже зацікавила кавова сфера, тож він вирішив пройти курси обсмажувальника. Саме в цей час з’явилась нагода повчитися цьому мистецтву у Пола Сонгера, - тоді це був найкращий тренінг тривалістю 6 днів. Наступною сходинкою стали курси Q-Arabica Grader. Незабаром у CMG з’явився перший ростер – маленький Probat. Тоді ж Валентин і прийшов працювати до CMG. До речі, нещадавно Валентин першим в Україні підтвердив свій міжнародний сертифікат Q-Grader.

795A3538

Сергій Курінський

Менеджер з продажів

Працює у компанії CMG з 1 серпня 2015 року. Сергій займається продажами та супроводженням клієнтів. Каже, що іноді буває не легко, але ця робота його захоплює та драйвить. «Я пишаюсь тим, що причетний до зростання компанії від невеликого приватного бізнесу до лідера ринку. Кожен продавець повинен дуже любити те, чим займається, а особливо любити своїх клієнтів, бо без цієї риси обіймати таку посаду буде вкрай важко. Перевірено на собі!»

795A3467

Надія Носаченко

Менеджер із закупівель

Для Надії емоційна сфера кави - не зовсім те, до чого вона звикла, адже раніше вона працювала більше з усілякими технічними штуками та запчастинами. Вона прийшла у компанію на початку 2018 року та дуже пишається своєю роботою, завжди шукає щось новеньке для наших партнерів. Завдяки Надії спешелті та преміум лоти знаходяться у твоїх руках, за її допомоги ця кава проходить довгий логістичний шлях та опиняється в Україні. Надія зізнається, що одна з найприємніших частин в її роботі - пошук інших постачальників. Адже нерідко постачальник - це не тільки професійна складова, а ще й теплі, дружні відносини, які утворюються під час співпраці.

795A3419

Олександр Грабовський

Завідуючий складом

Працює у CMG протягом року. Раніше він мав досвід менеджера з продажів, але йому захотілося спробувати себе дещо в іншому амплуа. Тому тепер Олександр обіймає посаду завідуючого складом: відповідає за прийомку, відвантаження, додержання належних умов зберігання кави та керує працівниками складу. Пишається тим, що працює у молодій компанії, яка динамічно розвивається, та вважає, що це не просто слова.

lena

Олена Воробйова

Маркетинг-менеджер

Нещодавно працює у CMG, з жовтня 2019 року, але вже закохана у свою справу. Олена відповідає за стратегію компанії, її просування на ринку України та іноді сама пише тексти у соціальні мережі. «Мені подобається те, що я працюю в одній з самих чесних компаній українського ринку, fair trade – це майже слоган компанії, її душа та основа»

natalia

Наталія Вікторова

Головний бухгалтер

З початку 2019 року саме Наталія відповідає за своєчасне виставлення рахунків, проводить звірки з клієнтами, стежить за сплатою податків та своєчасною виплатою заробітної плати. Всі пункти - дуже важлива частина функціонування компанії. «А ще, іноді, я надаю невеличкі фінконсультації нашим клієнтам» - жартує вона. Наталія завжди посміхається та з задоволенням щоранку приходить на роботу.

nadya

Надія Смілянська

Бухгалтер

«Я прийшла працювати до CMG у листопаді 2019 року. Це щось новеньке для мене. Не дивлячись на те, що у компанії невеликий штат працівників, роботи вдосталь», - з посмішкою каже Надія. Вона дуже полюбляє працювати з цифрами, зводити рахунки, та підбивати місячні звіти. І прямо скажемо, вона дійсно знається на тому, що робить!