fbpx

 

Наше призначення

Це підвищення свідомого споживання якісної свіжеобсмаженої кави та популяризація локального свіжого обсмаження з урахуванням смакових уподобань та особливостей споживання в кожному куточку країни.

РОДИНА CMG​

maksim_gulidov

Максим Гулідов

Засновник

У далекому травні 2015 року Максим вирішив заснувати CMG. Звісно, це було важко: збирати команду, впроваджувати новий сервіс, формувати цінову політику, розширювати асортимент та взагалі виводити молоду галузь на новий рівень. Але вийшло офігезно!

sloth-4

Макс

Бренд-амбасадор

Привіт! Я - Макс. Я щойно випив чудової кави і я на бадьорій хвилі! Так-так, лінивець і бадьорість речі важко сумісні, розумію твій скептицизм, але я зовсім не ледачий, а навпаки – бадьорий та сповнений енергії. Знаєш чому? Я ж тепер у команді CMG, тож мій ранок починається з філіжанки якісної свіжозвареної кави, яка приготована зі спешелті або преміум сортів зерна. Тож знай: якщо ти побачиш десь лінивця, що розповідає про якісну каву – це напевне буду я. Стискаю тебе у міцних обіймах, бажаю гарної кави та бадьорого дня!

valik

Валентин Зайцев

Проектний менеджер та Q-grader

Початок кар’єри Валентина у кавовій сфері – це фасовка смаженої кави в обсмажувальній компанії. Під час роботи Валентина дуже зацікавила кавова сфера, тож він вирішив пройти курси обсмажувальника. Саме в цей час з’явилась нагода повчитися цьому мистецтву у Пола Сонгера, - тоді це був найкращий тренінг тривалістю 6 днів. Наступною сходинкою стали курси Q-Arabica Grader. Незабаром у CMG з’явився перший ростер – маленький Probat. Тоді ж Валентин і прийшов працювати до CMG. До речі, нещадавно Валентин першим в Україні підтвердив свій міжнародний сертифікат Q-Grader.

olena_zaitceva

Олена Зайцева

Фінансовий директор

Зараз розкажемо таємницю! Саме Олена придумала назву Coffeemax! Тож, вона працює у компанії з початку її заснування. Наразі Олена виконує чималий обсяг роботи з організації підприємства та його структурних підрозділів. «Найкраща можливість, яка у мене є сьогодні – це можливість займатися справою, яка мені дуже подобається», - каже Олена.

alexandr_600

Олександр Грабовський

Завідуючий складом

Працює у CMG протягом року. Раніше він мав досвід менеджера з продажів, але йому захотілося спробувати себе дещо в іншому амплуа. Тому тепер Олександр обіймає посаду завідуючого складом: відповідає за прийомку, відвантаження, додержання належних умов зберігання кави та керує працівниками складу. Пишається тим, що працює у молодій компанії, яка динамічно розвивається, та вважає, що це не просто слова.

nadia_nosachenko600

Надія Носаченко

Менеджер із закупівель

Для Надії емоційна сфера кави - не зовсім те, до чого вона звикла, адже раніше вона працювала більше з усілякими технічними штуками та запчастинами. Вона прийшла у компанію на початку 2018 року та дуже пишається своєю роботою, завжди шукає щось новеньке для наших партнерів. Завдяки Надії спешелті та преміум лоти знаходяться у твоїх руках, за її допомоги ця кава проходить довгий логістичний шлях та опиняється в Україні. Надія зізнається, що одна з найприємніших частин в її роботі - пошук інших постачальників. Адже нерідко постачальник - це не тільки професійна складова, а ще й теплі, дружні відносини, які утворюються під час співпраці.

nadya

Надія Смілянська

Бухгалтер

«Я прийшла працювати до CMG у листопаді 2019 року. Це щось новеньке для мене. Не дивлячись на те, що у компанії невеликий штат працівників, роботи вдосталь», - з посмішкою каже Надія. Вона дуже полюбляє працювати з цифрами, зводити рахунки, та підбивати місячні звіти. І прямо скажемо, вона дійсно знається на тому, що робить!