fbpx

 

Наше призначення

Це підвищення свідомого споживання якісної свіжеобсмаженої кави та популяризація локального свіжого обсмаження з урахуванням смакових уподобань та особливостей споживання в кожному куточку країни.

РОДИНА CMG​

maksim_gulidov

Максим Гулідов

Засновник

У далекому травні 2015 року Максим вирішив заснувати CMG. Звісно, це було важко: збирати команду, впроваджувати новий сервіс, формувати цінову політику, розширювати асортимент та взагалі виводити молоду галузь на новий рівень. Але вийшло офігезно!

sloth-4

Макс

Бренд-амбасадор

Привіт! Я - Макс. Я щойно випив чудової кави і я на бадьорій хвилі! Так-так, лінивець і бадьорість речі важко сумісні, розумію твій скептицизм, але я зовсім не ледачий, а навпаки – бадьорий та сповнений енергії. Знаєш чому? Я ж тепер у команді CMG, тож мій ранок починається з філіжанки якісної свіжозвареної кави, яка приготована зі спешелті або преміум сортів зерна. Тож знай: якщо ти побачиш десь лінивця, що розповідає про якісну каву – це напевне буду я. Стискаю тебе у міцних обіймах, бажаю гарної кави та бадьорого дня!

valik

Валентин Зайцев

Проектний менеджер та Q-grader

Початок кар’єри Валентина у кавовій сфері – це фасовка смаженої кави в обсмажувальній компанії. Під час роботи Валентина дуже зацікавила кавова сфера, тож він вирішив пройти курси обсмажувальника. Саме в цей час з’явилась нагода повчитися цьому мистецтву у Пола Сонгера, - тоді це був найкращий тренінг тривалістю 6 днів. Наступною сходинкою стали курси Q-Arabica Grader. Незабаром у CMG з’явився перший ростер – маленький Probat. Тоді ж Валентин і прийшов працювати до CMG. До речі, нещадавно Валентин першим в Україні підтвердив свій міжнародний сертифікат Q-Grader.

Свят М.

Святослав Мороз

Менеджер з маркетингу

Креатив та нестандартні рішення, підкріпленні аналітикою, - основні критерії успішного просування бренду, на думку Святослава. Маркетинг для Свята - це не лише про роботу, але й про захоплення. Вже майже 10 років, як Свят захоплюється та працює у сфері маркетингу, надихаючись в першу чергу спортивними та автомобільними брендами. Окрім того, дуже активно проводить вільний час, граючи у футбол, займаючись спортом та подорожуючи. Пишається тим, що працює у молодій компанії, яка динамічно розвивається, та вважає, що це не просто слова.

nadia_nosachenko600

Надія Носаченко

Менеджер із закупівель

Для Надії емоційна сфера кави - не зовсім те, до чого вона звикла, адже раніше вона працювала більше з усілякими технічними штуками та запчастинами. Вона прийшла у компанію на початку 2018 року та дуже пишається своєю роботою, завжди шукає щось новеньке для наших партнерів. Завдяки Надії спешелті та преміум лоти знаходяться у твоїх руках, за її допомоги ця кава проходить довгий логістичний шлях та опиняється в Україні. Надія зізнається, що одна з найприємніших частин в її роботі - пошук інших постачальників. Адже нерідко постачальник - це не тільки професійна складова, а ще й теплі, дружні відносини, які утворюються під час співпраці.

Игорь П.

Ігор Процко

Спеціаліст з якості

Розпочавши свою кавову кар’єру у 2012 році, Ігор пройшов усі етапи створення кавового напою від зерна до чашки та добре знає, як відібрати якісне зерно, як його обсмажити та як приготувати каву будь-яким методом. Контроль якості зерна, його перевірка відповідності стандартам, проведення капінгів, консультація обсмажчиків та допомога з вибором сировини - це лише короткий перелік функціоналу та експертизи цього драйвового хлопця. І саме Ігор щоранку заварює свіжу запашну каву для всього колективу CMG!

Стас С.

Станіслав Сорокотяга

Керівник відділу продажу

Станіслав – дуже досвідчений співробітник. За його широкими плечима не лише чималий спортивний досвід, але й досить солідний кар'єрний шлях у різних сферах та напрямках. Розвиток відділу продажів, якісна комунікація, довершеність в обслуговуванні та задоволений клієнт – це далеко не повний перелік ключових цілей, які ставить перед собою Стас на цій посаді.

Лена Г.

Олена Гвоздецька

Менеджер по роботі з клієнтами

Одним із ключових критеріїв успіху менеджера по роботі з клієнтами є комунікабельність та яскрава посмішка, з чим Олена справляється на всі 100%. Окрім цього, Олена максимально клієнтоорієнтована і вважає свою роботу виконаною на “відмінно” не лише тоді, коли її клієнт задоволений, а й коли він повертається за замовленням. Олена – душа компанії і відзначає, що один з її найулюбленіших днів тижня – п’ятниця, оскільки саме в п’ятницю у CMG традиція – обід всією командою.

Юля Я.

Юлія Яременко

Менеджер по роботі з клієнтами

Загальний портрет Юлії передає її ж колір волосся. Як в роботі, так і поза нею, Юлія - дуже драйвовий співробітник та яскрава неординарна особистість. Клієнти, з якими вона працює, відзначають її уважність до деталей та гарне почуття гумору у будь-яку годину дня. А ще, якщо хочеш отримати пораду, на який концерт сходити – сміливо звертайся до Юлії, адже це її найулюбленіше дозвілля.

olena_zaitceva

Олена Зайцева

Фінансовий директор

Зараз розкажемо таємницю! Саме Олена придумала назву Coffeemax! Тож, вона працює у компанії з початку її заснування. Наразі Олена виконує чималий обсяг роботи з організації підприємства та його структурних підрозділів. «Найкраща можливість, яка у мене є сьогодні – це можливість займатися справою, яка мені дуже подобається», - каже Олена.

Ірина Г.

Ірина Голівець

Головний бухгалтер

Робота головним бухгалтером потребує вміння правильно «зв'язати» всі цифри, сформувати та вчасно здати бухгалтерські звіти. Ірині до вподоби її фах, оскільки на цій посаді доводиться постійно вчитися, аби слідкувати за змінами у законодавстві, новими інструментами, програмами та технологіями. Пильність та уважність в роботі - сильні сторони Ірини. А у вільний від роботи час вона піклується про свою родину та любить читати книги.

nadya

Надія Смілянська

Бухгалтер

«Я прийшла працювати до CMG у листопаді 2019 року. Це щось новеньке для мене. Не дивлячись на те, що у компанії невеликий штат працівників, роботи вдосталь», - з посмішкою каже Надія. Вона дуже полюбляє працювати з цифрами, зводити рахунки, та підбивати місячні звіти. І прямо скажемо, вона дійсно знається на тому, що робить!

Світлана О.

Світлана Онопрієнко

Бухгалтер

Світлана знається на клієнтах не гірше відділу продажів, адже відповідає саме за бухгалтерський супровід нашої діяльності. Акти звірок, підготовка рахунків, податкові накладні та ряд інших обов’язків потребують уважності та систематичності, з чим Світлана чудово справляється! Поза роботою Світлана відпочиває від щоденних цифр, активно проводячи час зі своїм чотириногим другом, плаваючи в басейні або читаючи книги.

Сергей Б.

Сергій Бєляков

Логіст

Саме від Сергія залежить, наскільки вчасно доставлена кава за призначенням. В його зоні відповідальності організація та координація вантажоперевезень, а також управління складськими запасами і замовленнями компанії. Однією з ключових причин, що мотивує позитивного Сергія приходити щодня на роботу – це задоволений клієнт. Сергій обожнює наш дружній колектив, а ще він дуже турботливий чоловік та люблячий батько.

alexandr_600

Олександр Грабовський

Завідуючий складом

Працює у CMG протягом року. Раніше він мав досвід менеджера з продажів, але йому захотілося спробувати себе дещо в іншому амплуа. Тому тепер Олександр обіймає посаду завідуючого складом: відповідає за прийомку, відвантаження, додержання належних умов зберігання кави та керує працівниками складу. Пишається тим, що працює у молодій компанії, яка динамічно розвивається, та вважає, що це не просто слова.