fbpx

Про нас

Ваш надійний партнер з кави

Наша команда – це група пристрасних професіоналів, які охоплюють усі сфери ланцюжка поставки зеленого зерна: від безперервного пошуку особливих смаків та отримання найкращих цінових пропозицій від виробників до оптимізації логістичних процесів та постійного контролю якості отриманої кави. Ми прикладаємо чимало зусиль для популяризації різноманітних сортів кави серед населення нашої країни, невпинно працюючи над вдосконаленням стосунків з нашими постачальниками та клієнтами

Місія

Запропонувати найбільший вибір найкращого зерна для обсмажчиків будь-якого формату: від маленьких торгівельних майданчиків до промислових виробництв; від кілограму до контейнерних поставок.

Відкрита Лабораторія

Запрошуємо Вас безкоштовно провести свої кавові експерименти в нашій лабораторії. Ми запропонуємо вам обладнання для різних цілей: - заміру показників вологості, щільності та розміру зерен; обсмаження невеликих зразків кави; - приготування кави в еспрессо, брюінгу та каппінгу; - Перед тим, як здійснити покупку нового обладнання до нашої лабораторії, ми ретельно вивчаємо характеристики кожного приладу для того, щоб переконатися, що клієнт отримує найкраще! Тому щоденна сенсорна оцінка та аналіз зеленої кави, що відповідає протоколу SCA та офіційним галузевим стандартам, є нашими пріоритетами.