fbpx

Anaerobic Fermentation & Carbonic Maceration

Anaerobic Fermentation & Carbonic Maceration
Анаеробний (без кисню)


Анаеробне ферментація – це ферментація кави без кисню. Каву поміщають в спеціальну ємність, бочку або мішок і викачують  кисень, наскільки це можливо.

В анаеробному середовищі різноманітність мікроорганізмів обмежена. Тому анаеробна ферментація забезпечує кращий контроль і, якоюсь мірою, подовжує час обробки кави. Розкриття смаку та аромату, як правило, також відрізняється цілим набором складних компонентів, які не так часто зустрічаються в традиційній каві, і такий продукт  містить більшу кількість молочної та оцтової кислот.

Вугільна (карбонова) мацерація

Вугільна мацерація – це анаеробна методика ферментації в середовищі вуглекислого газу. Ця техніка походить від виноробства. У каві цілі плоди ферментують у середовищі, багатому вуглекислим газом, щоб отримати м’якоть зі шкірки за допомогою дріжджів, які перетворюють цукор в етанол. Вуглекислий газ проникає через шкірку кавового плоду і починає стимулювати процес  ферментації на внутрішньоклітинному рівні. Весь процес відбувається всередині кожного неушкодженого плоду.