fbpx

Breaking News 02/02

Індонезія

Суматрі характерні гарні погодні умовиу вигляді сонячного світла та дрібного дощу, що заохочує фермерів робусти на новий врожай. Арабіка – це зовсім інша історія: занадто багато дощу і новий урожай виглядає не оптимістично. 


В’єтнам

Погода суха з невеликими короткочасними зливами. Бізнес сповільнився в силу святкування В’єтнамського Нового Року –  Тет.

Ефіопія

Цього тижня не так багато торгів, оскільки вступили в силу нові правила центрального банку; вантажовідправники підвищили ціни. Кава натуральної обробки почне надходити наступного тижня.

Руанда

Збирання врожаю триває в західному регіоні, від райоону Rubavu до району Rutsiro, де розташовано близько 25% мийних станцій. NAEB (місцевий орган у справах кавового бізнесу) поки не називає мінімальну ціну за кг. Уряд оголосив нові правила щодо Covid-19, які демонструють обнадійливі ознаки стану санітарної ситуації в країні.

Кенія

На аукціоні цього тижня було запропоновано майже 30 000 мішків кави гарної якості, і в наступному місяці такі великі обсяги будуть продовжуватися. Відділ якості дуже зайнятий оцінкою щотижневих зразків. Комерційні склади переповнені і зараз орендують приміщення у сторонніх осіб. Останні 7 днів стояла тепла та волога погода.

Бразилія

Продовжується пасивна торгівля, оскільки поточний врожай залишається обмеженим, а майбутній не вселяє оптимізму. Посушлива погода характерна минулому тижню припинилася, і дощі повернулися в більшість кавових регіонів. Очікується, що центральний банк знову підвищить процентні ставки в середу.

Колумбія

 

Потік парчменту майже зупинився, оскільки основний врожай закінчився, і ми чекаємо на Мітаку. Спостерігається сонячна погода в регіонах зростання.