fbpx
Breaking News 02/12

Breaking News 02/12

БРАЗИЛІЯ

 

Арабіка: нестача ліквідності на рівні заміщення продовжується і підтримує тверді ціни на новий бізнес. Крім того, рік добігає кінця, що призвело до періоду зниження обсягів торгів через податкові стратегії виробників. З іншого боку, попит є, але він не призводить до нового бізнесу через розрив між бажаною та реальною ціною. 

Conilon: дуже повільно з точки зору бізнесу, виробники уникають збільшення продажів, оскільки вони повинні платити податки на кінець року.

 

КОЛУМБІЯ

 

Цього тижня для Колумбії не відбулося серйозних змін, внутрішній ринок рухається дуже схожим чином. Схоже, що ми все ще матимемо доступність ще пару тижнів, але не так багато, як зазвичай очікується для цієї пори року, коли основний врожай повністю готовий. Виходячи з цвітіння, яке ми спостерігали на початку року, можна передбачити невелике збільшення доступності в січні 2023 року, за яким, швидше за все, піде дуже сухий сезон у лютому та березні з точки зору потоку парчменту. Попит відносно активний, дещо більший інтерес до грудневих поставок. По всій Колумбії все ще дуже волога погода, очікується, що вона триватиме ще принаймні 2 тижні. Прогнозується, що Ла-Ніна трохи втратить силу до середини грудня.

 

ТАНЗАНІЯ

 

Арабіка: 24 числа відбувся аукціон, хоча обсяги залишаються досить невеликими. Частина кави реалізується через прямий експорт, і досить багато залишається у постачальників. До Різдва залишилося 4 тижні, і традиційно це має бути найжвавіша пора року, однак ситуація на ринку змушує продавців вагатися. Відключення електроенергії та нестача води залишаються проблемою по всій країні. Ми почали спостерігати деякі дощі в районах виробництва кави по всій країні.

 

УГАНДА

 

Арабіка: очікується, що збір врожаю на заході закінчиться наступного тижня. Сезон закінчується на три тижні раніше, ніж у попередні роки, тому зміни погодних умов є предметом обговорення серед зацікавлених сторін. Зараз наша увага зосереджена на виробництві та виконанні поставок. 

 

Робуста: надходження робусти в Кампалу наприкінці листопада викликає занепокоєння, оскільки воно набагато нижче, ніж очікувалося. Ключовими причинами цього є 1) кількість опадів, яка перевищує середню кількість опадів за цей період, що перешкоджає висиханню та/або збору врожаю; та 2) строгий моніторинг надходження робусти на станції обробки з боку UCDA, щоб гарантувати, що фермери продають належну якість. Місцеві ціни трейдерів залишаються у вузькому діапазоні, що вказує на низький “апетит” до спекуляцій з боку всіх гравців.


Запаси арабіки на сертифікованих складах – 605.2 тис.

Запаси робусти на сертифікованих складах – 1 421.0 тис.