fbpx

Breaking News 03/11

В’єтнам

 

Врожай робусти, ймовірно, буде трохи з запізненням, але поки що 2-3% зібрано на низинах Daklak, Kon Tum, та Gia Lai і більшість інших районів почнуть збір врожаю до кінця листопада. Для арабіки фермери завершили перший раунд ( 25% від загальної кількості) збирання врожаю на Півночі (Son La та Dien Bien).

 

Кенія

 

Цього тижня на аукціоні було представлено 4500 мішків. Збір вишні поступово набирає обертів у більшості регіонів, і якість, і кількість виглядають перспективними.

 

Ефіопія

 

Збір врожаю має розпочатися в південних районах протягом кількох тижнів, і поки що дерева та врожай виглядають добре та пережили оптимальну погоду для дозрівання. У Bench Maji збирання врожаю вже розпочалося.

 

Бразилія

 

Цього тижня активність виробників зросла, продаючи поточний врожай і деяку кількість майбутнього врожаю. Ціни на Conilon трохи знизилися, оскільки місцеві промислові обсмажувачі пом’якшили свою агресивну купівельну кампанію. Кілька економістів і лідерів галузі попереджають про скорочення мінеральних добрив і це викликає занепокоєння щодо живлення врожаю 2023 року. 

 

Колумбія

 

Внутрішній потік залишається стабільним, але піків збору не очікується. Попит залишається дуже стійким. Річний врожай завершено приблизно на 80%.

 

 

Запаси арабіки на сертифікованих складах 1 858.1 тис. мішків

Запаси робусти на сертифікованих складах 1 949.8 тис. мішків