fbpx

Breaking News 04/11

БРАЗИЛІЯ

 

Міжнародний суддівський етап CoE Brasil 2022 завершився, і обрано 42 фіналісти; 3 кращих кавових регіону цього року: Cerrado Mineiro в штаті Minas Gerais з 13 фермами, Chapada Diamantina в штаті Bahia з 11 фермами та Mantiqueira de Minas в штаті Minas Gerais з 5 фермами.

Арабіка: загалом погода сприяє фермерам, незважаючи на випадки зливи з градом, про які повідомлялося в деяких кавових районах. Наразі немає побоювань щодо шкоди від цих штормів. Вибори додали певної волатильності у валюті. Форвардні ціни FOB залишаються непривабливими для покупців.

 

КОЛУМБІЯ

Попит на поставки в 2022 році все ще дуже низький. Погода в Колумбії залишається дуже вологою, і очікується, що такі умови триватимуть до середини грудня. Незважаючи на сильні дощі, заплановані на наступні 2 місяці, очікується, що врожайність 22/23 буде дуже близькою до показників 21/22

 

ІНДОНЕЗІЯ

 

Збір врожаю Sumatra Arabica у розпалі, а пропозиції залишається обмеженою. Як не дивно, місцеві ціни знизилися майже так само, як і в Нью-Йорку.

 

БУРУНДІ

 

Європейський Союз (ЄС) зняв санкції з прем’єр-міністра та двох інших чиновників Бурунді. Ці санкції діяли з 2015 року і були введені після того, як ЄС звинуватив чиновників у діяльності, що підриває демократію. Ця остання подія ще більше демонструє зростаючу готовність міжнародної спільноти співпрацювати з урядом Бурунді.

 

ЕФІОПІЯ

 

Через сонячну посушливу погоду та циклічний рік оптимістично налаштовані щодо якості та кількості врожаю 2022/23. Оскільки наближаємося до майбутнього врожаю, сільськогосподарський офіс Djimmah Zone оголосив, що очікує, що врожай 2022/23 досягне 200 000 тонн. Це буде на 30% більше, ніж виробництво минулого року, яке становило 135 000 тонн. Збільшення обсягів пояснюється використанням покращених сортів зеленої кави та заміною старих дерев. Збирання врожаю також розпочато в районах Лімму, і завдяки хорошим погоднім умовам ми очікуємо, що збір врожаю пройде добре. 

Після бурхливого початку мирні переговори в Південній Африці між урядом Ефіопії та повстанцями TPLF нарешті почалися за підтримки Африканського Союзу. За останні кілька днів і тижнів урядова армія відбила значну кількість стратегічних міст із непідтвердженими повідомленнями про те, що урядові сили знаходяться на межі захоплення столиці Тиграя, Мекелле. Схоже, уряд зараз матиме значну перевагу в переговорах

 

РУАНДА

 

Цінові очікування серед місцевих трейдерів вже були високими, але після різкого падіння цін у Нью-Йорку торгівля в Кігалі повністю припинилася. 

 

ТАНЗАНІЯ

 

Арабіка: аукціонів не було вже 3 тижні поспіль. Дуже мало кави було продано, поки аукціони були призупинені. Посередники накопичували акції, і їх чекає сильний шок, оскільки ринок зараз на 40 центів нижчий, ніж на початку місяця (та їхні цілі).

 

УГАНДА

 

Арабіка: врожай досягає ~75-80%, залишаються лише врожаї з високогірних районів. Спостерігається скорочення потоку вишні на наші мийні станції. 

Робуста: врожай робусти в центрально-західній і центрально-східній частинах зростає з повільними, але поступово зростаючими потоками, що надходять у Кампалу. 

 

Запаси арабіки на сертифікованих складах – 382.7 тис. мішків.

Запаси робусти на сертифікованих складах – 1 527.5 тис. мішків.