fbpx
Breaking News 06.09

Breaking News 06.09

БРАЗИЛІЯ

 

Арабіка: з приходом вересня збільшився потік кави, що надходить на ринок. Погода знову в центрі уваги.Показники поставок у серпні здаються кращими, ніж у липні. 

 

Conilon: продавці продовжують тримати каву і не хочуть продавати, тримаючи ціни. Промисловість і експортери, які здійснюють поставки поблизу, підтримують ціни бразильського реалу. Минулого тижня було гарне цвітіння, яке досягло приблизно 60% від потенційного цвітіння цього сезон.

 

PNG

 

Потік парчменту продовжується, поступово фокус змінюється на другу половину сезону, і зосереджується на обробці та доставці кави. Новообраний прем’єр-міністр призначив міністерста кави. Це нова позиція, і поки що немає ясності щодо того, як це вплине на регулювання чи експорт. Місцеві ціни здебільшого не змінюються

 

ТАНЗАНІЯ

Арабіка: аукціонний каталог було опубліковано, а зразки в свою чергу прямують по всій країні до лабораторій контролю якості. Перший аукціон невеликий, трохи менше 20 тисяч мішків де 65% митої кави і 35% натуральної кави, включно з робустою. Уся увага прикута до першого аукціону, оскільки постачальники прагнуть побачити орієнтовну ціну.

 

УГАНДА

 

Арабіка: сезон все ще знаходиться на ранній стадії (зібрано 10%), але починає набирати обертів завдяки тривалому дощу та сонцю протягом минулого тижня. Фермери почали привозити ягоду на станції обробки, і ми бачимо, що багато гравців стають активними. На сьогоднішній день у ланцюжку поставок немає серйозних перешкод, і ми очікуємо, що сезон досягне піку наприкінці вересня/початку жовтня.

 

ЕФІОПІЯ

 

Конфлікт на Півночі загострився за останній тиждень, і дедалі більше регіонів, що приближені до регіонів Afar і Amhara повертаються до конфлікту. Як ми і побоювалися на початку бойових дій, деякі регіони в Оромії (зокрема, Лекемпті) починають відчувати підвищену нестабільність. Ми вже чуємо від кількох вантажовідправників, що вони намагаються вивезти каву з регіону. Якщо конфлікт затягнеться, ситуація тільки погіршиться.

 

Запаси арабіки на сертифікованих складах 635.2 тис.міш.

Запаси робусти на сертифікованих складах 1 577.0 тис.