fbpx

Breaking News 06.09

BRAZIL


– Увага сфокусована на погоду, оскільки на жовтень прогнозуються дощі, дуже потрібні для цвітіння врожаю 2021/22 років. 

PERU

– Попередня статистика експорту за перші дев’ять знаходиться на позначці 1,2 млн мішків (60 кг), що приблизно на 20% нижче за аналогічний період 2020 року. Повільний початок сезону доставки можна очікувати, враховуючи поточну глобальну логістичну кризу. 

– Відправлення (переважно) сповільнюються, але бронювання продовжує бути активній фазі. Склади залишаються наповненими кавою в очікуванні відправки. 

– Кава в першу чергу надходить до тих, хто пропонує конкурентоспроможні ціни, однак існують постійні повідомлення про посередників та фермерів, які зберігають каву в надії на підвищення місцевих цін.

COLOMBIA


– Потік кави збільшується у центральних та північних регіонах

– Колумбія продовжує відчувати рекордні опади. Центр прогнозування клімату США повідомив про 70-80% ймовірність того, що La Nina повернеться наприкінці 2021 року, що може вплинути на висихання нинішнього урожаю другого семестру та остаточний розвиток врожаю першого семестру 2022 року.

RWANDA

– Експортери залишаються сконцентрованими на поставках та занепокоєні затримками у порту через обмежену кількість контейнерів. По всій країні продовжують йти дощі, а фермери зайняті ремонтними роботами.

– Близько 10% населення Руанди зараз повністю вакциновані. Більшість вакцинованих людей перебувають у Kigali, що призвело до послаблення деяких заходів проти Covid-19 у столиці. Вперше з початку пандемії уряд схвалив відкриття закладів і продовжив комендантську годину до 23:00.

ETHIOPIA

– Новообраний уряд, Партія процвітання на чолі з прем’єр -міністром Абієм Ахмедом, склали офіційну присягу 4 жовтня що широко відзначалось по всій країні. Цього тижня також відбувся традиційний фестиваль подяки Oromo Irreecha. В результаті урочистостей головні дороги всередині Аддіс -Абеби та виїзд з Аддіси були закриті.

– Експортна діяльність сповільнилася протягом тижня через вищезазначені події.

– Найближчими тижнями по всій країні поступово почнеться збір нового врожаю.

Погодні умови ідеальні для розвитку вишні, і хороший потік кави очікується через 2-3 тижні.


ЗАПАСИ НА СЕРТИФІКОВАНИХ
СКЛАДАХ

 

Запаси арабіки на сертифікованих складах 2039.3 тис. 

Запаси робусти на сертифікованих складах  2047.5 тис.