fbpx

Breaking News 07/07

BRAZIL

• Повідомляється, що на початку липня якість нового врожаю гарна, однак існує занепокоєння щодо загального об’єму врожаю. У червні та липні погода була стабільною та відносно теплою. Очікується, що холодний фронт принесе з собою дощі на другому тижні липня, але очікується, що температура не впаде настільки, щоб спричинити ризик заморозків.

• Поведінка внутрішнього ринку в Бразилії залишається незмінною, де падіння ринку призвело до того, що виробники стримують поставки, і тільки ті, хто потребує готівки, зацікавлені в продажах. Загалом нестабільність ціни на арабіку ICE означає, що як виробники, так і експортери залишаються обережними.

PERU

• Липень і серпень є ключовими місяцями збору врожаю на півночі.

• Пропозицій із центрального регіону небагато, адже пік збору врожаю минув. На початку липня залишилося завершити збирання врожаю лише у високогірних районах.

 

COLOMBIA

• На місцях підвищена увага приділяється рівням вологості та занепокоєння проблемами сушіння кави, спричиненими сильними дощами, що тривають.HONDURAS

 

• Деякі судноплавні компанії спостерігають затримки бронювання до шести тижнів. Наявність 20-футових контейнерів є постійною проблемою.

• Повідомляється, що експорт у 2021/22 кавовому році наразі становить приблизно 3,99 млн мішків (60 кг), що на 15% менше, ніж у минулому році. Ця цифра була б серйознішою, якби не великий експортований обсяг 2020/21 у жовтні та листопаді 2021 року. Обсяг експорту в червні оцінюється в 654 995 мішків, прибл. На 16% менше, ніж у 2021 році.

 

ETHIOPIA


• На початку липня ECTA (Ефіопське управління кави та чаю) офіційно розпочало роботу над 15-річним стратегічним проектом у партнерстві з некомерційною організацією Technoserve. Ініціатива спрямована на сприяння зростанню інвестицій в експорт кави з країни, надаючи зацікавленим сторонам краще розуміння ефіопських мереж постачання кави.

INDONESIA

Усі місцеві трейдери активні на Java, Bali, Flores, та Sulawesi, спостерігається агресивна закупівля, щоб компенсувати дефіцит Суматри. У деяких регіонах Західної Яви розпочався збір урожаю робусти, але торгівлі поки що мало.

RWANDA

Очікується, що в найближчі тижні суха погода збережеться на більшій частині країни, що дозволить переробникам завершити сушіння своїх останніх партій парчменту.

UGANDA

 

Робуста: Сезон на піку, і потік, що надходить у Кампалу, все ще хороший. Очікується, що це триватиме протягом липня.

 

Запаси арабіки на сертифікованих складах – 813.8 тис.

Запаси робусти на сертифікованих складах – 1 759.8 тис.