fbpx

Breaking News 08/07

Введіть текст заголовка

VIETNAM

 

Погода продовжує залишатися переважно спекотною та сухою, але прогнози на наступний тиждень передбачають повернення дощів.UGANDA

 

Нове блокування спричиняє деякі затримки з обробкою документації, оскільки уряд скоротив години. Кавовим заводам дозволено працювати, а доступність контейнерів покращується.

Погода сонячна з невеликими зливами, а ціни продовжують залишатися сталими.

 

BRAZIL

 

Ми все ще маємо той самий повільний темп торгівлі, і погода в центрі уваги цього тижня. Мороз розчарував фонди. Виробники дотримувались високих рівнів цін. Потік з Ріо-Мінас залишається дуже повільним. Ринок конілону продовжує торгуватися за високими цінами в BRL. 

 

COLOMBIA

 

Протести на паузі, але це виглядає як тимчасове явище і  очікується, що затори та відставання в портах триватимуть ще пару місяців.

 

PNG

 

Місцеві ціни трохи зміцнюються, але потік залишається хорошим. Попит залишається високим у всіх сегментах.

 

BURUNDI

 

Цього тижня змін в новинах про каву не відбулося, але на політичному рівні президент Бурунді та прем’єр-міністр Руанди зустрілися та домовились про покращення відносин у майбутньому.
Запаси арабіки на сертифікованих складах станом на 7.7.2021 скоротилися на 9 646 міш. до 2 160.9 тис. В очікуванні сертифікації – 40 095 міш.

 

GCA: залишки на кінець травня 2021р. в портах США склали 5 815 138 міш., що на 0.9% вище за попередній міс., і на 14.7% менше за травень 2020р.:

 

Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 7.7.2021 скоротилися на 5 333 міш. до 2 480.2 тис.