fbpx

Breaking news 08.09

🇰🇪 КЕНІЯ

Кенія відзначається сприятливими погодними умовами. Погода була сонячною і останні два дні йшов дощ на західному регіоні Kisii, Kakamega та в центральній частині Кенії, окрузі Kirinyaga.

🇹🇿 ТАНЗАНІЯ

Аукціони в регіоні Mbinga тиждень за тижнем. Потік вишні цього тижня був насиченим, і станції обробки працюють на повну. Наступний аукціон заплановано на наступний тиждень в місті Моші, де переважно буде представлена кава з півдня.

🇪🇹 ЕФІОПІЯ

ECTA (Ethiopian Coffee and Tea Authority) оголосили, що експорт значно випереджає заплановані темпи на липень (520 тис. Мішків). Імовірно, в результаті слід очікувати затримок відвантаження з початку року, оскільки логістика та вантажовідправники можуть не справитись з інтенсивним потоком

🇧🇷 БРАЗИЛІЯ

Нажаль, новини про дощі в Бразилії – були спростовані в частині кавових регіонів і погода надалі  залишається сухою і спекотною. Ще раз нагадаємо принциповість питання дощів,  які повинні покращити стан грунту, що так важливо для фази цвітіння у вересні. 

🇨🇴 КОЛУМБІЯ

Виробники Колумбії постраждали від руйнівних дощів, які спричинили зсув грунтів, і подекуди блокування доріг.

🇻🇳 В’ЄТНАМ

Повільний тиждень, так як четверг та п’ятниця, були святковими днями на честь Дня Незалежності. Погода продовжує бути сприятливою, і ми маємо інформацію,що фермери у Gia Lai розпочали продаж нового врожаю.

 

🚛Запаси арабіки на сертифікованих складах 2 161.7 тис.

🚛 Запаси робусти на сертифікованих складах 2 291.0 тис.