fbpx

Breaking News 09/02

ІНДОНЕЗІЯ

Невелика активність цього тижня через державні свята; Здається, єдиною арабікою, якою торгували, були низькі сорти. Робуста – це та ж історія з невеликим внутрішнім потоком, який поглинають місцеві обсмажчики та нічого доступного для FOB.

КЕНІЯ

На аукціоні цього тижня було представлено 26 600 мішків кави високої якості. Збір врожаю закінчено, і наразі немає серйозних затримок у порту Момбаса, але ми отримали скасування бронювання суден від Hapag Lloyd і Maersk Line через обмеженість місця. Погода була непередбачуваною, приблизно в цю пору року має бути літо, але протягом останніх 7 днів у більшості районів країни подекуди пройшли зливи.

ТАНЗАНІЯ

Цього тижня у регіонах вирощування дощ, і врожай на деревах виглядає нормально, але ми не очікуємо нічого дивовижного з точки зору обсягу в наступному сезоні. Це буде поза циклом для Мбінги, зараз найбільшого зростаючого району. Залишилося дуже мало кави, яку можна купити з поточного врожаю.

БРАЗИЛІЯ

Дуже пасивна торгівля. Виробники та покупці Conilon все ще не мають ціни 50 доларів за тонну, а обсмажувачі арабіки купують лише те, що потрібно. Кількість опадів у січні зросла на 13% в регіонах Арабіка і зменшилася на 30% в Конілоні. Попередні показники експорту за січень досягли 3,172 млн мішків (на 9,8% менше, ніж у грудні). Центральний банк підвищив процентну ставку на 1,25% і очікує подальшого підвищення на наступному засіданні.


КОЛУМБІЯ

Погодні умови Ла-Ніна продовжуються, і ми бачимо багато дощу; схожий на минулорічний. FNC опублікував звіти експорту за грудень, що продемонстрував до 12,4 млн мішків у 2021 році. Місцевий потік наразі відсутній.