fbpx

Breaking News 09/11

БРАЗИЛІЯ

Арабіка: після президентських виборів ринок застряг. Різниця між цінами покупців і продавців стала більшою, і на внутрішньому ринку повідомлялося лише про малий, негайний бізнес. Загалом місцеві ціни продовжують падати, але звітний обсяг бізнесу залишається дуже низьким. 

Конілон: дуже нестабільний тиждень після президентських виборів. На початку тижня продавці боялися продавати і чекали розвитку подій на виборах, тому обсяги бізнесу були близькі до нуля. Через пару днів потік нормалізувався.

КОЛУМБІЯ

Без істотних змін за тиждень. Потік збільшується, оскільки врожай починається, попит дуже тихий, а внутрішній ринок намагається знайти трохи ліквідності. Зрештою це призведе до диференціалу для Колумбії.

ЕФІОПІЯ

Світ чекає, чи справді мирна угода між двома ворогуючими сторонами в Ефіопії покладе край дворічному конфлікту. Згідно зі спільною заявою, федеральний уряд Ефіопії та TPLF вирішили назавжди припинити бойові дії. Федеральний уряд відновив би свою владу в регіоні, повернувши собі управління регіоном. Вони взяли на себе зобов’язання відновити обслуговування Тиграю та необмежений доступ для організацій допомоги. TPLF також погодилася роззброїти та демобілізувати своїх бійців. За виконанням угоди стежитиме комітет спеціалістів під керівництвом Африканського союзу (АС).

КЕНІЯ

Цього тижня відбувся невеликий аукціон, на якому було запропоновано лише 4500 мішків. Фермери тримаються на ринку в очікуванні вищих цін, оскільки збір врожаю основної культури 22-23 починається за кілька тижнів. Ми очікуємо, що врожай буде на 15-20% нижчим порівняно з минулим роком через вплив посухи цвітіння. Сезонні дощі повернулися і тепер згубно впливають на дозрівання вишні. Минулого тижня ціни на AA різко зросли через високий місцевий попит, ймовірно, через те, що місцеві експортери почали зміцнювати свої позиції в очікуванні вищих цін до кінця року. Загальний попит на новий врожай зростає, оскільки обсмажчики зараз прагнуть отримати партії найвищої якості для поставок у першому кварталі 23 року.

РУАНДА

Жодних змін у торгівлі з минулого тижня. Багато місцевих трейдерів все ще тримають незахеджовані акції та не скоригували свої очікування після падіння ринку. Посуха у Східній провінції починає викликати занепокоєння щодо врожайності ферм і продовольчої безпеки. На щастя, на решті території країни все ще випадає достатньо опадів.

ТАНЗАНІЯ

Арабіка: Нарешті аукціон! Хоча було підтверджено, що на фактичному аукціоні продано дуже мало кави. Переговори або «аукціон за аукціоном» стають новою нормою.

Постачальники досі не вірять у падіння ринку та нові ціни. Це займе деякий час, щоб пристосуватися. Загалом, у всій Танзанії відчувається нестача води та відключення електроенергії, що також впливає на потік арабіки з високогір’я країни.

Запаси арабіки на сертифікованих складах – 426.7 тис.

Запаси робусти на сертифікованих складах – 1 509.7 тис.