fbpx

Breaking News 10/11

КОЛУМБІЯ

Без помітних змін, оскільки ціни на парчмент продовжують залишатися стабільними, а сезон добігає кінця (зібрано 85%).

ІНДОНЕЗІЯ

Пік врожаю на Північній Суматрі, а ціни залишаються стабільними протягом останніх кількох тижнів. Дощі тривають і перешкоджають сушінню. 

PNG

Обмеження Covid полегшили  переміщення між провінціями і транспортування товарів у порт стало простіше, але все ще вимагає схвалення уряду, тому дрібні власники / трейдери поки не можуть подорожувати на віддалені відстані.

В’ЄТНАМ

Фітодані показують, що в жовтні було відправлено 83 000 тонн, і погода в цілому сприятлива для дозрівання та збирання врожаю.

ТАНЗАНІЯ

Аукціони тривають, і наразі близько 50-60% врожаю було продано. Навкруги суха погода, переробка починає завершуватися в Мбінзі, де врожай був дійсно великим, що допомагає компенсувати менший урожай у Мбея/Мбозі.

ЕФІОПІЯ

Через загострення бойових дій на півночі країни оголосили надзвичайний стан. Наразі немає перебоїв з кавою чи транспортними маршрутами, але ситуація дуже мінлива і змінюється щодня.

КЕНІЯ

На тижневому аукціоні було запропоновано 10 000 мішків кави з хорошим обсягом основних сортів. Врожай вишні в окремих регіонах йде повною силою та з гарною якістю, виглядає багатообіцяюче. Погода була сонячна і сприятлива для сушіння парчменту. Очікуються більші обсяги на майбутніх аукціонах.