fbpx
Breaking News 11/08

Breaking News 11/08

БРАЗИЛІЯ

 

Арабіка: прогрес збирання врожаю, який зараз становить 83%, – це єдиний статус, який змінюється тиждень за тижнем. З іншого боку, поведінка ринку була однаковою протягом кількох тижнів. Питання про те, куди йде потік щойно зібраної кави, є основною темою серед гравців. Багато припущень, але підтверджених причин ще немає. 

Конілон: Збір врожаю закінчився, а в бізнесі без змін: дуже повільно. Виробники продовжують утримувати пропозиції, а ціни залишаються незмінними протягом тижня, незважаючи на нестабільність Лондона чи валюти, через що диференціали сильно змінюються.

 

ІНДОНЕЗІЯ

 

Арабіка: активність на ринку Індонезії минулого тижня дещо підвищилася. Збір врожаю на островах завершено майже на 90%, невеликий потік очікується до кінця року.

Робуста: цього тижня жодної активності

 

В‘ЄТНАМ

 

Робуста: Минулого тижня у більшості регіонів вирощування випало достатньо опадів, що дуже сприятливо для врожаю. Бізнес трохи пожвавився завдяки вищим цінам на виході з ферми, що стимулювало продаж фермерів.

 

УГАНДА

 

Робуста: ми наближаємося до кінця сезону, і обсяги падають. У регіонах робусти нещодавні дощі спровокували цвітіння. 

Арабіка: ми бачимо перші поставки в Західній Уганді, але не очікуємо значних обсягів принаймні ще протягом 2-х тижнів. Врожай виглядає якісним. Дощі прийшли якраз вчасно, щоб посприяти останньому поштовху росту вишні.

 

ТАНЗАНІЯ

 

Арабіка: 8 серпня відзначали День Нане Нане (Nane Nane Day), який відзначає внесок фермерів в економіку Танзанії. Це тижневий сільськогосподарський ярмарок, і пані Президент країни відвідує регіони та ферми. Потік кави високий. Проте ще в очікуванні оголошення дати першого аукціону. 

Робуста: Аукціони тривають. Страйк вантажоперевізників у регіоні Кагера значно уповільнив роботу, і кава не поширюється за межі регіону.

ЕФІОПІЯ

 

Коливання в Нью-Йорку сповільнили торгівлю кавою в Ефіопії. Крім того, багато експортерів все ще мають проблеми з транспортуванням своєї кави до Аддіса. Крім того, вологість зерна підвищилася через вологу погоду вище 11%. Це вже призвело до погіршення якості. Знайти хорошу каву в Аддісі стало проблемою.

 

Запаси арабіки на сертифікованих складах 610.2 тис.

 

Запаси робусти на сертифікованих складах 1 668.2 тис.