fbpx

Breaking News 13/05

Бразилія

Усі ще чекають, коли візьме свій початок потік нового врожаю; 

Темпи збору арабіки становлять 3,5%. Кількість опадів у квітні була на 40% менше історичної в регіонах Арабіка і на 65% менше в Конілоні; проте вологість ґрунту була достатньою, тому ризиків для врожаю не було.
Лишилися поки незмінними прогнози похолодання наступного тижня, і встановлення температур близьких до нуля в кавових регіонах Бразилії, в тому числі і в деяких районах регіону Minas – найбільшого регіону арабіки. Втім, експерти зазначають, що погодні прогнози на період більше 48 годин зазвичай не дуже надійні, і містять високу долю невизначеності. Ця невизначеність вносить нервозність на ринку, і є джерелом волатильності цін.

Колумбія

Потік мітаки доволі повільний, а доступність обмежена. Зсуви в Антіокії викликали проблеми з внутрішньою логістикою, пошкодивши дороги.

ПНГ

Без істотних змін. Погоді характерні дощі вночі та сонячні дні.

Парчмент і вишня продовжують надходити на станції обробки.

Ефіопія

У Міністерстві торгівлі повідомили, що 69% експортних надходжень цього року припадає на каву. Судноплавні лінії та експортери стурбовані через відсутність доступних порожніх контейнерів.Запаси арабіки на сертифікованих складах  станом на 12.05.2022 – 1 113.1 тис. 

Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 12.05.2022 – 1 579.7 тис