fbpx

Breaking News 15.07

🇧🇷Brazil

– За даними консультацій Safras & Mercado, врожай 2021/22 року склав 54%, що менше на 2% від минулого року (56%), і нижче середнього показника за 5 років – 58%. Після холодного періоду погода стабілізувалась, сприяючи врожаю. 

– Логістика все ще продовжує викликати головний біль, особливо судоходство до Північної Америки.

🇨🇴Colombia

– Внутрішня логістика Колумбії повертається в звичне русло, хоча все ще спостерігаються затримки з Буенавентури та Картахени. Менший порт Санта-Марта на узбережжі Карибського моря повідомив, що він працює відносно безперебійно.

– Попри протести, що вже припинились, напруженість зберігається. Велика кількість протестів заплановано на 20 липня в день незалежності Колумбії та початок нової законодавчої сесії.

– Covid залишається проблемою в основних міських районах, хоча кількість випадків знижуються з піку, зареєстрованого наприкінці червня.

🇵🇪Peru

– Потік кави продовжує залишатися хорошим у всіх регіонах виробництва. Середні висоти в північному регіоні вступають у пік врожаю. Недавно погода була сухою, забезпечуючи найкращі умови сушіння. Врожай, за оцінками, складає близько 50-55%.

🇭🇳Honduras

– Більша частина врожаю вже зібрана і знаходиться на фінальній стадії. Місцеві експортери повідомляють про високий попит на поставки з липня по вересень. Частково це пов’язано з проблемами в Перу, які зробили Гондурас привабливою альтернативою.

– Після повільного початку сезону, обсяги значно зросли порівняно з минулим роком, орієнтуючись на аналіз різних років по місяцям. Експорт у червні 2021 року на 827 000 (x60 кг) мішків був на вищим, ніж за той же період 2020 року, що становить різницю 28%.

– Пандемійна ситуація залишається критичною в Гондурасі. Випадки зараження продовжують зростати по всій країні, а кампанія вакцинації розгортається повільно.

🇷🇼Rwanda

– Збір Врожаю в Руанді закінчено. Багато станцій обробки закінчують останні маніпуляції з кавою перед доставкою на сушку. 

Covid випадки продовжують зростати, що призводить до більш обмежуючих законів про комендантську годину.

🇺🇬Uganda

– Уганда все ще перебуває у локдауні і щоденний рівень заражень становить приблизно 1700 випадків на день. Уповільнення інфекцій – хороша новина для кавового сектору, оскільки урожай на заході триває. 

– Логістика залишається надзвичайно складною, оскільки в Кампалі дуже мало контейнерів. Нинішній локдаун загострює проблему, оскільки імпорт зупинився через економічну невизначеність викликану зростанням інфекцій. Очікується, що затримки у доставці продовжуватимуться.

– Протягом останніх тижнів погода була сприятливою для збору врожаю з невеликими короткочасними зливами, але переважно теплою та сонячною. Кава поступає повільно через вищезазначені обмеження блокування. 

🇪🇹Ethiopia

– У 2020/21 фінансовому році Ефіопія експортувала 248 000 тонн зеленої кави із загальним доходом 906 млн. долл. Цей показник є найвищим серед зафіксованих.

– Деяким експортерам важко виконувати свої контракти через дефіцит кави.

– Є кілька питань, з якими зіштовхується доставка – переважно нестача порожніх контейнерів.

– Також є затримки з забезпеченням експорту. Час обробки збільшився з одного дня до мінімум 3.

– Відбувся щорічний Cup of Excellence.

🚛Запаси арабіки на сертифікованих складах станом на 13.7.2021 – 2 178.1 тис.

🚛Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 13.7.2021 – 2 454.3 тис.