fbpx

Breaking news 15.09

🇰🇪 КЕНІЯ

Останній тиждень був насичений аукціонами, де було запропоновано 12 000 мішків кави. Збір врожаю триває. Холодна та хмарна погода спостерігається у більшості регіонів – виробників.

🇹🇿 ТАНЗАНІЯ

Цього тижня на аукціоні в Moshi були представлені переважно південні сорти кави. Збір врожаю наближається до свого завершення в регіонах Mbeya/Mbozi, але виключенням є  Mbinga де збір врожаю проходить у повну силу. Врожай робусти виглядає на 25% нижче, ніж торік. Уряд остаточно ратифікував Африканську угоду про вільну торгівлю, щоб сприяти стимулюванню торгівлі.

🇪🇹 ЕФІОПІЯ

У вихідні країна святкувала Новий рік, і зараз за ефіопським календарем 2014 рік. Намагаючись стримувати інфляцію, центральний банк збільшив базову ставку з 13% до 16% і подвоїв вимогу до депозитів комерційного банку з 5% до 10%. 

🇧🇷 БРАЗИЛІЯ

Врожай конілону продовжує виглядати добре, а цвітіння становить 82% проти історичного середнього значення 86% на цей час. Комерціалізація врожаю 21/22 зросла з 46,9% до 54,3% в цілому, Conilon – з 38,5% до 47,2%, а арабіка – з 52,3% до 58,8%.

🇨🇴 КОЛУМБІЯ

В Колумбії все стабільно від тижня до тижня: врожай мітаки продовжує скорочуватися. Очікується, що основний врожай почне поступати в жовтні.

🇻🇳 В’ЄТНАМ

Центральне нагір’я знаходиться на піку сезону дощів, і фермери в Dak Nong, Kon Tum та Gia Lai готуються до останнього етапу внесення добрив. 

 

🚛 Запаси арабіки на сертифікованих складах 2 161.5 тис.

🚛 Запаси робусти на сертифікованих складах 2 217.7 тис.