fbpx

Breaking News 15/12

БРАЗІЛІЯ

Спостерігається тенденція, де виробники не хочуть збільшити продажі в 2021 році, щоб мінімізувати свої податкові рахунки. Вітчизняні обсмажчики продовжують купувати Conilon. Сильні опади в  Espirito Santo, та на щастя, дуже мало повідомлень про повені або пошкодження ферм.

Бразилія імпортувала 36,8 млн тонн добрив у січні-листопаді 2021 року, встановивши рекорд проти 30,2 млн тонн у 2020 році. В регіонах вирощування арабіки ми бачимо хороший вегетативний ріст. Є кілька повідомлень про жуків «Carneirinhos», повідомлялося, що вони атакували нові паростки, що вийшли з пошкоджених морозом дерев; але не завдали значної шкоди загальному врожаю. 

КОЛУМБІЯ

Потік парчменту продовжує знижуватися, що характерно для грудня. Цього тижня спостерігаються проблеми з логістикою та бронюванням незважаючи на скорочення обсягів. Імпорт кави зріс майже вдвічі порівняно з 2020 роком

з січня по жовтень.

 

В’ЄТНАМ

На піку збирання врожаю Dak Nong і Gia Lai – зібрано більше 50% врожаю, а Daklak та Lam Dong на позначці 40%. Розмір врожаю арабіки продовжує розчаровувати.

 

ІНДОНЕЗІЯ

 

Місцева торгівля арабікою сповільнилася, оскільки посередники платять більше за вишню та парчмент ніж трейдери, і таким чином потік зменшився. Проте дуже мала доступність на ринку і попит залишається стабільним. На стороні робусти бізнес також йде повільно. Вулкан Семеру спричинив багато збитків та втрат людей. В свою чергу кава зазнала мінімальних збитків: постраждали 4000 га і менше 0,5% врожаю країни.

 

БУРУНДІ

 

Ніяких змін в каві чи бізнесі, але країна тепер відкриває свої кордони для туристів.

 

ЕФІОПІЯ

 

Ціни на вишню залишаються високими, але ми починаємо помічати, що в деяких регіонах починаються послаблення, головним чином Лімму. Урядові сили стверджують, що взяли кілька стратегічних міст у триваючій боротьбі з TPLF. Інфляція склала 33%.

 

КЕНІЯ

 

Цього тижня на аукціоні було запропоновано 27 200 мішків гарної якості.

Фермери не були задоволені цінами запропонованими в рамках аукціонів, хоча вони були твердими та чималими. 

Цієї неділі країна святкуватиме день Джамхурі (утворення республіки), тому понеділок оголошено державним святом, а аукціон перенесено на середу, 15-е. З приводу погодних умов, спостерігаються прохолодні ночі та зливи, але це не мало значний вплив на висихання парчменту, тому що протягом дня ми спостерігали задовільні температури. У Західних регіонах та Регіонах Великої рифтової долини, 80% врожаю було зібрано, а в Центральному регіоні досягли позначки 65%.

Запаси арабіки на сертифікованих складах станом на 14.12.2021 – 1 575.1 тис.

Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 14.12.2021 – 1 727.8 тис.