fbpx

Breaking News 17/11

БРАЗИЛІЯ

Завершилися страйки далекобійників, але це не допомогло відставанню у затримкці відправлень. Цього тижня очікуються сильні дощі в Мінас-Жерайсі та Еспіріту-Санту. Жовтневий експорт досяг 3 431 172 мішків, що майже на 24% менше в порівнянні з минулим роком.

КОЛУМБІЯ

Прогресс збору врожаю досяг 87%. Протягом поточного місяця спостерігається трохи менше опадів, ніж у середньому за історичний період.

 

ІНДОНЕЗІЯ

 

Посушлива погода затягує сушіння та переробку арабіки. Внутрішня торгівля залишається повільною як на арабіці, так і на робусті.

 

PNG

 

Спрощення Covid обмежень, спростило подорожі між провінціями та переміщення товарів до порту, але все ще вимагає схвалення уряду, тому дрібні власники / трейдери поки не можуть подорожувати на віддалені відстані.

 

В’ЄТНАМ

Збір врожаю арабіки на низовинах завершено приблизно на 75%; Збір у нагір’ях ще не розпочався. 

ТАНЗАНІЯ

Цього тижня було запропоновано понад 7000 мішків з регіону Mbinga. Потік пачменту по всіх регіонах згортається. 

ЕФІОПІЯ

Показники врожаю претендує поточний рік – ознаменувати рекордним, і ціни на вишню в свою чергу також наближаються стати найдорожчими в новітній історії. У країні продовжується політична криза – боротьба проти TPLF (Tigray People’s Liberation Front). Дорога до Джібуті та Аддіса залишається безпечною та працює у звичайному режимі.

КЕНІЯ

На аукціоні цього тижня було запропоновано майже 11 000 мішків якісної кави. Країна очікує характерні у цю пору року дощі, але на більшій частині країни продовжує переважати спекотна погода. Збір вишні триває.