fbpx
Breaking News 18.08

Breaking News 18.08

Vietnam

У більшості областей, окрім Daklak, тривалі дощі та волога. Торгівля в цілому спокійна, оскільки фермери зараз не потребують готівки, а ціни нижчі за очікування. Ми бачимо лише деякі зворотні продажі, де експортери продають каву назад на місцевий ринок.

Indonesia

До кінця місяця збір врожаю робусти повинен бути завершений на 90%. Врожай арабіки з регіону Sulawesi зібрано приблизно в ті самі терміни, і слід зазначити, що врожай там дуже поганий, щонайменше на 25% нижчий від норми. На Суматрі результати виглядають краще, і на ринку починають з’являтися перші пропозиції нового врожаю.

Kenya

Цього тижня на аукціоні було запропоновано 12 000 мішків кави. Оскільки ринок продовжує зростати, фермери все ще оптимістично очікують підвищення цін. Заплановані щотижневі аукціони, ймовірно, будуть відтерміновані через обмеження потоку. У кавових регіонах погода хмарна, час від часу злива.

Burundi

Перший у цьому році аукціон відбувся вчора, де більше половини лотів були митої обробки.

Brazil

В центрі уваги залишається отримання раніше здійснених закупівель; спостерігаються нові пропозиції від місцевих торговців. Conilon продовжує користуватись попитом, оскільки місцеві обсмажчики підтримують свою сировину і купують безпосередньо у виробників. Погода залишається сухою, що сприяє остаточному збору врожаю та його подальшому сушінню. Всі продовжують спостерігати за вересневими прогнозами, чи будуть йти дощі чи ні.
Бразилія експортувала 2,51 млн мішків зеленої кави (2,11 млн мішків арабіки та 0,40 млн мішків Conilon) у липні, згідно з даними групи експортерів Cecafé. Експорт зеленої кави в липні був на 0,25 млн мішків нижче їх рівня в червні і 0,36 млн мішків нижче експорту в липні 2020 року.

Colombia

Відновились поставки з Колумбії після зривів, викликаних політичними протестами у травні та червні. Колумбія експортувала 1,23 млн мішків кави в липні, що на 0,10 млн мішків більше, ніж у липні 2020 року.

Запаси арабіки

На сертифікованих складах станом на 17.08.2021 зросли на 719 міш. до 2 166.5 тис. міш.
В очікуванні сертифікації – 16 660 міш.

Запаси робусти

Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 17.08.2021 лишилися незмінними – 2 355.5 тис. міш.