fbpx
Breaking News 19/10

Breaking News 19/10

БРАЗИЛІЯ

 

Арабіка: дуже повільний тиждень з точки зору бізнесу після недавнього різкого падіння на ринку Нью-Йорка. Незважаючи на те, що ціни на внутрішньому ринку трохи знизилися, в основному через те, що покупці знизили свої цілі, пропонований обсяг залишається низьким на даний момент, оскільки продавці не відчувати тиск і продовжують чекати істотного відновлення в Нью-Йорку. 

 

КОЛУМБІЯ

 

Ця тижня погода була трохи посушливою, особливо в південних регіонах. Ця засушлива погода може зрештою сприяти цвітінню наступної мітаки, але в якийсь момент знадобляться дощі. 

 

ЕФІОПІЯ

 

Ціни на пальне за останні місяці зросли більш ніж удвічі, тому витрати на транспортування та переробку ще більше збільшують статтю витрат.

На макроекономічному фронті криза вартості життя придушила попит на імпортні товари та зменшила дефіцит. Позитивним моментом є те, що погода була сприятливою для якості, і очікується, що поточний врожай 22/23 буде кращим у порівнянні з 21/22. Нарешті, минулого тижня не відбулися довгоочікувані переговори за посередництва Африканського союзу між урядом Ефіопії та повстанцями TPLF. Вирішення конфлікту, здається, знаходиться в підвішеному стані.

 

РУАНДА

 

Агрономічний сезон у самому розпалі, оскільки регулятор (NAEB) розпочав роздачу безкоштовних добрив (NPK) усім фермерам. Є ознаки того, що кількість NPK, розподіленого цього року, буде дещо вищою, ніж у 2021 році, що є багатообіцяючим. 

 

ТАНЗАНІЯ

 

У жовтні ми зазвичай починаємо спостерігати пік потоку арабіки, але цього року зовсім інша історія. Цього тижня аукціон було скасовано через брак обсягів. Фермери та постачальники “сидять на каві” в очікуванні покращення цін, тим часом ринок рухається у протилежному напрямку. Потрібен деякий час, щоб увійти в реальність.

 

ІНДОНЕЗІЯ

 

Потік кави впав на 15% порівняно з попереднім тижнем. У фермерів все ще є запаси, але вони не поспішають їх продавати. Згідно з нещодавнім опитуванням про цвітіння, ми не маємо оптимізму щодо наступного врожаю. На ринку кажуть, що виробництво в 23/24 на 7-12% нижче, ніж у 22/23. Зараз дуже напружена ситуація, пропозицій на ринку практично немає.

 

В’ЄТНАМ

 

Погода в Gia Lai була переважно сонячною, майже без дощу, що дуже сприятливо для збирання та сушіння кави. Наші дані показують, що у вересні було експортовано майже 2 млн мішків. Фермери в регіонах вирощування робусти продовжують прискорювати збір врожаю через сухі умови в північній частині Центрального Хайленду.

Запаси арабіки на сертифікованих складах 398.0 тис.

Запаси робусти на
сертифікованих складах 1 524.7 тис.