fbpx
Breaking News 21.07

Breaking News 21.07

🚀 Вже мабуть бачили мемчики “Дайте Бразилію за 500”?

Ломаєте голову, чому ціни на каву таки динамічні?

Не розумієте які чинники впливають на ціноутворення?

Breaking News до ваших послуг.

🇧🇷Brazil

Погода в Бразилії у вівторок піднесла сюрпризи. Всупереч прогнозам, в більшості кавових регіонів спостерігалися заморозки, і це спричинило певну паніку на біржі. Спекулянти “понеслися”  купувати ф’ючерси, і ціна арабіки підскочила на 12 центів. Тепер ринок очікує повідомлення про характер наслідків на врожай та дерева. Якщо пошкодження будуть незначними, то ця хвиля паніки швидко спаде. Експерти дають прогнози, що підвищення температури почнеться не одразу, і заморозки протримаються ще декілька днів. Тривоги підсилюються тим, що наступний врожай також може бути скомпрометований посухою, заморозками, і ефектом La-Nina. 

🇮🇳Indonesia

Завершено близько 45% врожаю збору врожаю робусти, але поставки в Лампунг продовжують скорочуватися. Covid обмеження не застосовуються взагалі і кількість covid – випадків продовжує зростати.

🇰🇪Kenya

На аукціоні цього тижня було запропоновано близько 8000 мішків кави, представлених здебільшого основними сортами. Погода прохолодна і похмура, місцями зливи, що уповільнює висихання ранніх врожаїв, які зараз знаходяться на сушильних столах. Це також спричинило незначне закріплення цін на аукціоні. Наступний аукціон відбудеться 27 липня. На місцях тривають тренінги фермерів, більшість з яких зосереджуються на сертифікації та підготовці до пізнього врожаю.

🇹🇿Tanzania

Погода у регіонах вирощування кави – суха та прохолодна. Збір врожаю триває. Врожай з південного регіону запізнюється і надходить на станції обробки лише по частинам, тим самим відтерміновуючи початок аукціону, швидше за все на кінець серпня.

🚛Запаси арабіки на сертифікованих складах  станом на 20.7.2021 – 2 187.5 тис. міш.

🚛Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 20.7.2021 скоротилися на 4 333 міш. до 2 430.2 тис.