fbpx

Breaking News 23/02

КЕНІЯ

Цього тижня на аукціоні було представлено майже 31 000 мішків, з яких 85% зерно FAQ якості і 15% – посередньої якості. Деякі з лотів вже були запропоновані на попередніх аукціонах, але вони не були підтверджені через високу резервну ціну. Інтерес до сертифікованої кави все ще високий, тому ціни залишаються стабільними. Погода залишається сухою та вологою.

КОЛУМБІЯ

Потік продовжує зменшуватися, і цього тижня знову пішли дощі, що для оптимальних умов занадто рано.

В’ЄТНАМ

В силу відсутності дощів, фермери в низинних районах змушені зрошувати вручну. Поки дощ допомагає фермерам лише  у Лам Донг і Дак Нонг. 

ІНДОНЕЗІЯ

Арабіка продовжує зростати в ціні, а новий врожай Суматри очікується лише в квітні. Багато активності від усіх гравців на Яві та інших островах. З’являються нові пропозиції врожаю робусти.

ПНГ

Сильні дощі у всіх регіонах вирощування, що уповільнюють висихання та поставки.

ГОНДУРАС

Очікується, що збір врожаю завершено приблизно на 80%. Посівні площі що розташовані на висотах вступають у завершальну стадію збирання врожаю.
Наразі експорт у лютому становить 467 370 мішків (60 кг), що на 27% менше, ніж у минулому році, і до кінця місяця залишилося лише шість днів.

ПЕРУ

Кава все ще постачається з урожаю 2021 року, оскільки відстрочені контракти закриваються, лише через кілька місяців від початку нового врожаю. За останній тиждень зріс попит на каву, особливо на сертифіковану каву RFA та каву FLO Fairtrade. Деякі експортери вагаються щодо подальших продажів, доки не будуть підтверджені оцінки виробництва та не стануть чіткішими внутрішні ціни. Початкові звіти щодо виробництва 2022 року свідчать про дещо нижчий урожай, але остаточні цифри ще дуже рано прогнозувати.

 


Запаси арабіки на сертифікованих складах станом на 22.02.2022 – 999.0 тис.

Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 22.02.2022 – 1 469.7 тис.