fbpx

Breaking News 23/12

БРАЗІЛІЯ

 

На цьому тижні продовжується та ж тенденція: кілька продавців і тверді ціни на арабіку та конілон. Триває сильний дощ, але з мінімальними збитками від повені. Conab оприлюднила результати опитування щодо річної площі виробництва, загальна площа кави становить 2,2 млн. га, що на 1,8% більше, ніж у минулому році. Влада порту оприлюднила дані, які показують, що з січня по жовтень вони перевезли 1 мільярд тонн, що на 5,5% більше, ніж у 2020 році.

 

КОЛУМБІЯ

Реальних змін немає, потік продовжує повільно надходити, ціни на пергамент залишаються стабільними.

Поки що в грудні дощів менше, ніж зазвичай, але незабаром це має змінитися.

 

PNG

 

В регіонах вирощування пройшли дощі, і врожай виглядає багатообіцяючим. Потік парчменту і вишні продовжується.

 

В’ЄТНАМ

 

Врожай арабіки знаходиться на піку і підтримується дуже високими цінами на вишню. Високогір’я  майже на 60% завершено, а регіон  Lam Dong – близько 85%. 

Робуста зібрана на 60-70%.

 

ЕФІОПІЯ

 

Експорт з березня по жовтень досяг майже 4 мільйонів мішків і може встановити рекорд з березня по лютий у 5 мільйонів, якщо експорт продовжуватиметься і не стане заручником тих чи інших проблем.

 

КЕНІЯ

 

Цього тижня на аукціоні було продано 1,313 лотів за 15 годин. Це був останній аукціон у календарному році, наступний запланований на 5 січня. Фермери наполягають на тому, щоб їхню каву продали до того, як школи знову відкриються, аби мати гроші на оплату навчання в школі. У Центральній Кенії продовжується збір вишні; здається, дощі поступово вщухають, і тепер погода сприятлива для висихання парчменту.

 

ТАНЗАНІЯ

 

На цьому тижні диференційні ціни на аукціоні залишалися стабільними, а парчмент продовжує стікати на сушільні станції . Ймовірно, це був останній тиждень великих аукціонів, але вони триватимуть до кінця лютого з меншими обсягами.