fbpx

Breaking News 26.08

🇻🇳 Vietnam

У центральних регіонах триває дощ, і фермери скористалися можливістю внести повторно добрива. Обмеження, пов’язані з коронавірусом, продовжують посилюватися, але підприємствам вдається залишатися відкритими.

🇮🇳 Indonesia

Врожай робусти майже закінчився на Суматрі. Дощі тривають. Пропозиції арабіки щодо нового врожаю обмежені.

🇪🇹 Ethiopia

Перевізники продовжують транспортувати поточний врожай. Оскільки “застій” в логістиці, який спостерігався останні пару тижнів, закінчився, тепер ми спостерігаємо серйозну нестачу порожніх контейнерів в Аддісі.

🇰🇪 Kenya

Цього тижня без аукціонів, погода прохолодна, хмарна та зрідка зливи.

🇹🇿 Tanzania

Збір врожаю триває і виглядає нормальним, без сюрпризів. Аукціон цього тижня в Мбінга був невеликим – всього 5000 мішків.

🇨🇴 Colombia

Потік парчменту майже на мінімуму  між мітакою та основним врожаєм. Кава, доступна на ринку, зміцнилася, оскільки експортери посилено конкурують, перш ніж наявність повністю висихає.

🇧🇷 Brazil

З одного боку, ринок стривожений слабкими опадами і високою температурою в кавових регіонах Бразилії, з іншого, із п’ятниці очікуються дощі, які можуть поправити ситуацію. Погіршення ситуації з COVID-19 також не дає цінам розгулятися. Таким чином, на поточних рівнях вимальовується сильний ціновий спротив як для арабіки, так і для робусти. 

 

🚛 Запаси арабіки на сертифікованих складах станом на 25.08.2021 – 2 165.6 тис. міш.

🚛 Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 25.08.2021 – 2 320.5 тис. міш.