fbpx

Breaking News 26/01

Індонезія

Наявність арабіки та контейнерів є мізерними. Робуста залишається тихою, а місцеві обсмажчики дивляться більше на імпорт, а не на місцеве постачання.

В’єтнам

Збір врожаю закінчено, за винятком трохи високогірної арабіки та робусти в Лам Донг.


Ефіопія

Врожай завершується, а пропозиції на миту каву залишаються дорогими. 

Кенія

Цього тижня на аукціоні було запропоновано 32 600 мішків кави найвищої якості. Станції обробки працюють у денні та нічні зміни, щоб зменшити скупчення парчменту на складі. Збір вишні майже завершено, залишилося менше 5%. Зазвичай приблизно в цю пору року має бути літо, але протягом останніх п’яти днів протягом дня ми спостерігаємо невеликі зливи та хмарну погоду. “Fly crop” виглядає здоровим і перспективним.

Бразилія

Повільний і спокійний тиждень внутрішньої торгівлі. Конні – та сама тенденція, але більш виражена, а диференціали знову зросли більш ніж на 10 центів за останні пару тижнів; за підтримки місцевих обсмажувачів. Цей сезон є високим у дворічному циклі,

отже ринок очікує зростання виробництва арабіки. З іншого боку, прогнози зростання – досить стримані через погодні катаклізми у 2021 р., які негативно вплинули на стан ґрунту і дерев. Ймовірність того, що цей рік знову стане дефіцитним, створює підтримку для цін.

Гондурас

Непослідовне дозрівання впливає на виробництво, оскільки для того, щоб зібрати весь урожай вишні, потрібно кілька проходів на одній фермі, а деякі стурбовані тим, що зелені або частково дозрілі плоди можуть вчасно не дозріти. Станом на 24 січня експорт за поточний місяць становив 393 500 мішків (60 кг), що приблизно на 15% менше від загального обсягу експорту за той же період 2021 року.

Перу

Експорт із січня 2021 року по січень 2022 року наразі становить 3,19 млн мішків. Більшість експортерів продовжують відвантажувати відкладені контракти з 2021 року і, ймовірно, триватимуть до лютого. На виробничих площах у північному регіоні йдуть добрі дощі, і підготовка до майбутнього врожаю триває. Вакцинація проти Covid-19 дітям віком від 5 до 11 років розпочалася з понеділка, 24 числа. Приблизно 91% громадян повністю вакциновані.

Руанда

Деякі мийні станції вже отримують першу зібрану вишню. Очікується, що загальний розмір врожаю відповідатиме торішньому, оскільки збільшення спостерігається у східних та південних регіонах, однак у західних регіонах очікується зниження.

Покупці починають запитувати нові пропозиції врожаю. Експортери завершують щорічні прогнози, очікуючи на оголошення ціни на фермах. Загалом попит залишається високим, а через конкуренцію очікуються високі ціни на вишню.