fbpx

Breaking News 26/05

Breaking News 🌎

🗞 Арабіка в середу зросла під впливом тимчасової спекулятивної активності, яка з’явилася на фоні повідомлень про повернення холодного фронту в Бразилію з 4 червня, а саме, в регіонах Парана та на півдні Мінас. Втім, слід відзначити, що синоптики не вважають високими ризики заморозків впродовж дії вказаного холодного фронту.

Потужне зростання робусти в четвер стало несподіванкою для експертів. Частково це пояснюється низькими обсягами торгів, і майже відсутністю продавців. В результаті, раптовий поштовх попиту поглинув ордери на продаж суттєво вище поточного рівня. Тригером до активізації покупців могли бути новини про потужні зливи в Індонезії, як зазначають експерти StoneX.


🇧🇷 BRAZIL

 

Дуже пасивний ринок, оскільки збір врожаю все ще знаходиться на ранній стадії (8,6% арабіки та 29,4% конілону), і виробники хотіли почекати, щоб побачити, прийдуть заморозки чи ні. Кількість опадів трохи нижче норми для травня, але без будь-якого ризику. 

 

🇨🇴 COLOMBIA

Як і очікувалося, потік мітаки розчарував, а потік парчменту низький і стабільний. Ла-Ніна супроводжується вологою погодою.

 

🇻🇳 VIETNAM

Центральне високогір’я офіційно вступило в сезон дощів і цього тижня випала велика кількість опадів. 

 

💰 Запаси арабіки на сертифікованих складах станом на 25.05.2022 – 1 090.2 тис.

 

💰 Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 25.05.2022 – 1 686.7 тис.