fbpx

Breaking News 27/10

ПНГ

 

Потік парчменту продовжує надходити, а обмеження, пов’язані з коронавірусом, продовжують зростати; За чутками, Західне нагір’я буде найближчим заблоковане.

 

В’ЄТНАМ


Збір врожаю робусти, ймовірно, буде дещо з запізненням, поки що зібрано лише 2-3% в низовинах Daklak, В регіонах Kon Tum та Gia Lai, і більшість інших районів почнеться збір врожаю ближче до кінця листопада. 

 

КЕНІЯ

 

На аукціоні цього тижня було представлено 4500 мішків. Тиждень був коротким, так як було державне свято «Машуджаа» або день героя. Погода сонячна але місцями злива. Збір вишні поступово набирає обертів у більшості регіонів, і якість, і кількість виглядають перспективними.

 

ЕФІОПІЯ

 

Збір врожаю має розпочатися в південних районах протягом декількох тижнів, і на даний час дерева та виглядають добре та пережили оптимальну погоду для дозрівання. У Bench Maji збирання врожаю вже розпочалося.

 

БРАЗИЛІЯ

 

Цього тижня активність виробників зросла. Ціни на Conilon трохи знизилися, оскільки місцеві промислові обсмажчики послабили свою агресивну кампанію з закупівель. 

Кілька економістів та лідерів галузі попереджають про скорочення мінеральних добрив та висловлюють занепокоєння щодо живлення врожаю 2023 року. Цвітіння продовжує бути хорошим.

 

Запаси арабіки на сертифікованих складах 1 889.5 тис.

Запаси робусти на сертифікованих складах 1 973.2 тис.