fbpx

Breaking news 28/07

БРАЗИЛІЯ

Арабіка: обсяг торгівлі все ще був нижчим, ніж очікувалося для цього періоду врожаю, але краще порівняно з минулим тижнем. Основними гравцями на внутрішньому ринку були посередники. Бразильська асоціація спешелті кави (BSCA) додала новий регіон на карту регіонів виробництва кави: Вулканічний регіон. Його унікальний терруар завдяки кальдері згаслого вулкана. Кальдера позначає область вулканічного ґрунту між півднем Мінас-Жерайс і північним сходом штату Сан-Паулу.

Конілон: Збір врожаю майже закінчився. Гарна якість і врожайність підтверджуються. Незважаючи на збільшення обсягів на складах, ми не бачимо, щоб кава активно надходило на ринок. У результаті активність бізнесу залишалася низькою, а ціни збільшувалися.


КОЛУМБІЯ

Погода покращується  і мається втішний серпневий прогноз, що сприятиме темпам дозрівання основного врожаю, а також підштовхне цвітіння до наступного Mitaca. Потік парчменту обмежений, але стабільний без суттєвих змін. COP все ще слабкий не лише через вплив новообраного президента, але ймовірно також через економічне середовище в усьому світі, яке виштовхує долари з колумбійської економіки.


ІНДОНЕЗІЯ


Арабіка: на Суматрі міжсезоння, і активність повільна. Збір врожаю на Яві, Флоресі, Балі, Сулавесі та Східному Тиморі швидко наближається до завершення. Ціни в цих регіонах залишаються стабільними і не реагують на ринкові зміни.

Робуста: за оцінками, врожай робусти завершено приблизно на 65-70%. У низинних районах збір врожаю завершено приблизно на 80-85%, у високогірних – на 55-60%. Темп доставок до Лампунга залишається стабільним. Місцеві ціни не сильно змінюються, незважаючи на зниження ринку. На всіх низинних ділянках починається нове цвітіння.

Запаси арабіки на сертифікованих складах-  700.3 тис.
Запаси робусти на сертифікованих складах-  1 776.3 тис.