fbpx

Breaking News 30/06

БРАЗИЛІЯ

Загалом дефіцит дощів продовжується, але деякі сильні зливи в портах цими вихідними спричинили незначні затримки завантажень. Центральний банк продовжує підвищувати відсоткову ставку, яка зараз становить 13,25%. Врожайність арабіки становить 37,2%, а конільону – 77,5%. Доступність залишається обмеженою, а ціни фіксованими.


Врожай кави в Бразилії збирається набагато повільніше, ніж зазвичай, незважаючи на переважно суху погоду в кавових районах із середини травня. В регіонах Sul de Minas та Cerrado , повідомляється про найповільніший збір врожаю з 2017 року: лише 13,5% врожаю було зібрано в останній тиждень червня. Safras і Mercado, бразильська консалтингова компанія, підрахували, що 24 червня загальний врожай був завершений на 35% проти 40% у 21/22 та середнього показника за п’ять років на 44%. Повільні темпи збору пояснюються гострою нестачею робочої сили для завершення збору врожаю та затримкою дозрівання вишні. Занепокоєння полягає в тому, що тривалий період збору врожаю може призвести до низької якості врожаю. 

 

КОЛУМБІЯ

 

La Nina триває, і в червні опадів на 23% більше, ніж минулого року. 

 

РУАНДА

 

Загальна увага зараз зосереджена на перевезенні парчменту на сушильні станції в Кігалі. Все ще існує дефіцит контейнерів, але це ще не призвело до значних затримок експорту.

 

ЕФІОПІЯ

 

Багато місцевих продавців та експортерів все ще чекають/сподіваються на підвищення цін і тримаються за свою каву. Тим часом експортери борються з дефіцитом контейнерів і розподілом суден.

 

УГАНДА

 

Робуста: перебуває в розпалі сезону з інтенсивним транспортуванням в Кампалу, переважно з району Великої Масаки та південного заходу. Очікується, що потік робусти продовжуватиметься до кінця липня.

 

Арабіка: прослідковується невелика активність. Очікується, що збільшення потоку почнеться в середині липня.

 

ТАНЗАНІЯ

 

Арабіка на півдні починає свій потік; однак врожай відстає від графіка приблизно на три тижні. Триває багато робіт до піку збору врожаю, тобто ремонт, модернізація та сертифікація. Загалом, поки якість виглядає добре. Активність кави на півночі повільна, надходить невелика кількість кави, але до піку ще кілька тижнів.

Протягом останнього тижня Robusta була активна на новому аукціоні Robusta Dry Cherry, який проводився на TMX. Обсяги спочатку були невеликими, ціни були високими, надходили повідомлення про технічні збої. Ближче до кінця тижня обсяги зросли, а ціни скоригувалися до більш прийнятних рівнів.


Запаси арабіки на сертифікованих складах – 931.6 тис.
Запаси робусти на сертифікованих складах – 1 743.5 тис.