fbpx

Breaking News 29.09

КЕНІЯ

Цього тижня на аукціоні було запропоновано 12 000 мішків. Протягом останніх днів погода була холодною та похмурою. Наступного тижня – останній аукціон на календарний рік 2020/21 з пропозицією менше 4000 мішків.

РУАНДА

Експортна діяльність регіону продовжує пропонувати каву у всіх сегментах від мікропартії до комерції. Цвітіння у Західному регіоні свідчить про потенційно більші обсяги на наступний сезон, залежно від характеру дощів у найближчі кілька місяців. Якщо погода буде сприятливою, ми можемо очікувати раннього початку сезону у грудні (замість січня/лютого 2022 року).

 

БУРУНДІ

 

Настав сезон дощів і цвітіння; наступного року врожай повинен бути у циклі. Урядові аукціони тривають, і головними покупцями залишаються регіональні торговці. Терористичний напад у Бужумбурі вбив кількох і поранив ще багатьох, нагадуючи, що мир ще не досягнутий.

 

ТАНЗАНІЯ

 

Місцеві виробництва повідомляють про дефіцит джутових мішків, що призведе до зменшення потоку свіжої кави на майбутніх аукціонах. Збір врожаю триває. 

БРАЗИЛІЯ

 

У Бразилії місцевий ринок кави характеризується малою пропозицією, малим попитом та дорогими цінами на фермах. Експортери зосереджены на отриманні кави. Врожай завершено на 100%. Головне питання – розподіл опадів, оскільки це стосується цвітіння та наступного врожаю.