fbpx

Breaking News 31.03

Індонезія

Ми продовжуємо спостерігати вологу погоду, що викликає попередні побоювання щодо зменшення врожаю.

Танзанія

Останні мішки кави були продані на аукціонах. Замовлення поступово відправляються до трейдерів і країна чекає на наступний врожай.

Бурунді

Сира погода продовжує затримувати врожай, проте більшість мийних станцій мають почати отримувати вишні вже через пару тижнів.

Руанда

Сезон розпочався в західних районах Rubavu, Rutsiro, Ngororero, Nyamasheke and Karongi, але схоже, запізниться на пару тижнів, оскільки чекали дощів для повного
дозрівання.
Знято заборону пересування між районами, що є перевагою для внутрішніх операцій.

Бразилія

В Бразилії фіксують чергові рекорди смертності від COVID-19. Також відбуваються коливання курсу реала. Ці фактори негативно впливають на всі ланки економіки і кавовий бізнес в тому числі.

Колумбія

Погіршені умови вирощування кави. У Колумбії (3-й за величиною у світі виробник кави) надмірна кількість опадів завалила кавові ферми. Березневі дощі виглядають найвологішими за останні 30 років. Занадто багато дощів можуть згубно позначитися на виробництві. Нещодавно розквітлі квіти та бруньки за вологих умов стають чутливими до грибкових інфекцій і подальшими вадами розвитку вишні. Колумбія має два цикли врожаю, наступний починається в квітні (називається Мітака). Однак, оскільки багато з цих вишень вже на дереві, вплив цих дощів, ймовірно, зменшить перспективи виробництва на наступний основний цикл врожаю, що починається в жовтні.

🚛Запаси арабіки на сертифікованих складах станом на 30.3.2021 скоротилися на 3045 міш. до 1 831.9 тис.
🚛Запаси робусти на сертифікованих складах станом на 30.3.2021 скоротилися на 4 667 міш. до 2 479.7 тис.