fbpx
Як знайти партнера з доставки?

Як знайти партнера з доставки?

Наразі, існують декілька варіантів: нова пошта, партнерська доставка від Glovo, кур’єрська доставка від Glovo (цей варіант не портебує реєстрації як партнера, варто тілько обрати послугу кур’єр у додатку), UberEats, Raketa, Екіпаж-сервіс, Меню.ua, Нова Пошта та доставка на таксі. Звісно ж актуальна і власна служба доставки, але якщо у вас не налагоджений цей процес та немає вільних рук, краще скористатися наявними варіантами. 

Просте та швидке рішення – самовивіз, відправка Новою Поштою, служби доставки та кур’єрська доставка на таксі. Зараз кур’єрська доставка на таксі доступна у додатку Bolt https://bolt.eu/ru/. Та ниже наведені варіанти із доставкою за допомогою інших сервісів.

Як підключитися до Glovo?

Для цього достатньо зареєструватися у системі для бізнесу (реєстрацію можна знайти на сайті доставки https://glovoapp.com/uk/kie, внизу, шукайте Glovo Business.  Сервіс працює у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Житомирі, Вінниці, Києві, Чернигові, Черкасах, Миколаєві, Одесі, Сумах, Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі та Харкові.

Приєднатися до UberEats у якості партнера.

Внизу сторінки UberEats, знайти Стати рестораном-партнером https://www.ubereats.com/ua-ru. Міста, у яких працює сервіс: Київ, Львів, Одеса, Харків

 

Стати партнером Raketa.

У Raketa, на сайті https://raketaapp.com/, потрібно знайти блок «Ресторанам» (він також майже внизу) та заповнити невелику гугл-форму. Служба доступна у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові та Вінниці.

 

Партнерство з Екіпаж-сервіс.

Служба доставки з найбільшим покриттям.

https://ekipazh-service.com.ua- українська компанія, працює на ринку понад сім років. Діє у 28 містах України, це: Бровари, Буча, Вінниця, Вишненве (Київська обл.), Вишгород, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Черноморськ, Ірпінь, Кам’янське, Кременчуг, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Одеса, Полтава, Ровно, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці.

Щоб стати партнером потрібно заповнити форму за посиланням https://ekipazh-service.com.ua/sotrudnichestvo.

Меню.ua

https://www.menu.ua/  – для початку роботи з ними потрібно залишити заявку на пошту, вказану внизу сторінки вкладки Контакти. Покриття: Київ та Дніпро.