fbpx

Замовлення

Як зробити замовлення або консультацію?

Наша компанія підтримує всі канали комунікації: Telegram, Viber, Instagram, Facebook, а також класичні методи зв’язку: електронна пошта та мобільний зв’язок. Отож, обирай найзручніший для себе, і ми з радістю допоможемо тобі.

Резервування

Ви можете зарезервування на умовах авансового платежу в окремих випадках чи без такого. Тривалість такого бронювання є обмеженою – 30 днів.

- Умови резервування товару строком більше 1 місяця узгоджуються в індивідуальному порядку.

Резервування

Ви можете зарезервування на умовах авансового платежу в окремих випадках чи без такого. Тривалість такого бронювання є обмеженою – 30 днів.

- Умови резервування товару строком більше 1 місяця узгоджуються в індивідуальному порядку.

Доставка

Київ

Від мішка 60кг і більше - БЕЗКОШТОВНО

Правий Берег: Понеділок - П’ятниця протягом дня
Лівий Берег: Вівторок та Четвер з 12:00 до 19:00

Менше одного мішка 60кг

- Самовивіз з 11:00 до 16:00
- Службою таксі (замовляє та сплачує клієнт)

Обставини

У випадку форс-мажорних обставин (високий трафік на дорогах, поломка авто, тощо) та неможливості доставити замовлення день в день, доставка переноситься на першу половину наступного дня.

Розвантаження

Якщо тобі необхідна допомога з розвантаженням, ми з радістю доможемо тобі в тому, так як разом з водієм пересувається і наш потужний вантажник.

УВАГА!!!
– В зв’язку з систематичним ускладенням дорожнього руху у місті Києві, день та час доставки узгоджується додатково з менеджером компанії.

– Доставка замовлень у місті Києві по вул. Хрещатик і прилеглим вулицям – не здійснюється. Ми залюбки запропонуємо вам доставку на вищезазначені локації  кур’єрськими службами, аби оминути всі затори та доставити замовлення вчасно.

Україна та Київська область

До 1 палети (менше 11 мішків по 60 кг)

Доставка за рахунок отримувача згідно тарифів транспортних компаній

Від 1 палети (11-14 мішків по 60 кг)

Безкоштовна доставка компанією Raben за рахунок CMG ! Але не більше 860 кг. та при навантаженні на одну палету!

Страхування

Усі відправлення, які здійснюються в регіони логістичними компаніями, автоматично застраховані на мінімальну суму. Якщо ви бажаєте застрахувати ваш вантаж на повну вартість – просимо повідомляти про це під час розміщення ваших замовлень. Наша компанія не несе відповідальності за пошкодження або втрату вантажу під час перевезення.

- Відправки РАБЕНом застраховані на їх повну вартість.

День в день

Відправка вантажу транспортною компанією в день замовлення, виконується лише у тому випадку, якщо замовлення було оформлене належним чином до 12:00 цього ж дня.