fbpx
honduras

Honduras SHG EP

#091

 

Опис

Регіон: департамент Ла пас, м. Маркала

Висота: 1350+ метрів над рівнем моря

Різновиди арабіки: Catuaí, Caturra, Pacas, Bourbon

Збір врожаю: грудень-квітень

Процес обробки: Washed

Аромат: фруктовий

Смак: цитрусовий

Тільність: середня

Кислотність: м’яка

Профільфруктовий аромат, насичена кислотність, апельсин, густий смак, м’якість.

 

Про каву

Гондурас – країна, яка має прекрасні умови для культивування кави. Клімат,  ґрунт та інші складові успішного вирощування зерна дуже схожі на сусідні країни. Загалом, в Гондурасі виробляють якісні різновиди кави: від недорогих сортів для купажів до високогірних спешилті лотів, які конкурують з іншими популярними видами з Центральної Америки.

В минулому фермери Гондурасу перевозили свої врожаї до Гватемали, так як висока репутація цього регіону дозволяла продавати каву за вищу ціну. Після запровадження експортного мита в кавовому бізнесі, країна доклала чималих зусиль для нарощування об’ємів виробництва та покращення якості зерна. Це призвело до збільшення попиту на каву з Гондурасу, і потреба перевозити зерно відпала.

Уряд Гондурасу разом з фермерами зробили своєю місією покращення якісних характеристик вирощуваної кави. Було прийнято ряд законів, що надають виробникам пільги, а також збудовані дороги для сполучення віддалених плантацій.

Абревіатура SHG (Strictly High Grown) означає, що кава вирощена на висоті більше ніж 1350 метрів над рівнем моря; а це, в свою чергу, надає чашці спешилті дуже яскравих відтінків. Ця класифікація є вищою, ніж HG.

 

EP (European Preparation) – означає, що врожай перебраний вручну для вилучення дефектних зерен.

Галерея: