fbpx

Не обов’язково мандрувати по місту в пошуках смачної кави. Адже свіжеобсмажена, смачна та ароматна кава від місцевих обсмажчиків може бути у тебе вдома в декілька кліків.
Обирай свого обсмажчика кавового зерна та мандруй кавовими смаками.

Плашка партнер 25 CR (2)

Caffissimo

Ми, команда «Caffissimo»: смажимо каву, варимо каву, п'ємо її з великим задоволенням, і хотіли б поділитися нашою любов'ю з Вами! Наша любов до кави почалася з відкриття маленької кав’ярні в місті Харкові в 2007, а в 2016 ми відкрили власну обсмажу кави. Наша місія: принести людям якісну каву, та зробити їх щасливішими, завдяки смачній чашці кави!

СКВО

Смажимо Каву в Одесі

Смажимо каву в Одесі — найкоротший шлях кавових зерен зі всього світу до вашої чашки! Наша команда має досвід роботи з кавою майже 20 років. Шеф обсмажчик - чемпіон України 2019 року. Протягом останніх сьоми років ми відкрили п’ять смажарень, де смажимо каву безпосередньо перед нашими гостями. Наша місія - смачна кава в кожну родину!

Folks Плашка

Folks Coffee

Плашка партнер Крістіна

Alpha Coffee

Я Крістіна Гавриш - засновник бренду Alpha Coffee і моя мета - показати, що кава значно глибше ніж просто ковток напою. Разом зі спеціалістами з аромокології ми занурились у підсвідомість. Бо лише за 22 секунди аромат проникає в лімбічну систему мозку та за рахунок вібрацій починає діяти на підсвідомість. Завдяки цьому ми створили 8 зовсім різних смако-ароматичних варіацій кави, щоб кожен зміг якомога глибше зануритись до необхідного енергетичного стану. Це і є наша унікальність - вміння розкрити каву більше ніж просто напій.

Плашка партнер 25 CR (1)

25 Coffee Roasters

Ми компанія 25 Coffee Roasters вже понад 10 років вивчаємо все, що пов’язано з кавою. Впевнено можемо називати себе експертами, адже за нашими плечами безліч тон свіжообсмаженої кави, кілька кав’ярень та більше 400 партнерів по свій Україні. Ми постійно знаходимось у тандемі з нашим клієнтом. Найважливіше для нас це чути та розуміти клієнтів. Адже найпрекрасніше у роботі - це читати теплі відгуки, які надихають на плідну працю. У нашому асортименті більше 25 позицій свіжообсмаженої кави, яку ми допомагаємо обирати нашим клієнтам. До речі, якщо ви також бажаєте спробувати нашу каву, наші менеджери із задоволенням проконсультують і розкажуть все, щоб ваше знайомство з кавою було незабутнім!

Bacara

Bacara Coffee

Bacara Coffee – компанія, яка переросла з невеличкої місцевої ростерії в улюблений кавовий бренд Чернівчан. Ввійшли в ТОП-10 найкращих ростерій України за версією премії «Зерно» 2020. Працюємо з 2015 р. гуртом та в роздріб по всій Україні. Володіємо мережею 18-ти кав'ярень у Чернівцях та Івано-Франківську. Дві з яких третьої хвилі.

Sho3a

SHO3A

Яскравість у профілю, насиченість у смаку, експертність на ростері, доброзичливість у чаті, оперативність при доставці...коротше, ми люкс! Ми з Полтави і ми смажимо каву. Зайшли на кавовий ринок у 2018 році, за цей час відсмажили більше 50 тонн зерена, оснастили цех крутим обладнанням та підняли самооцінку. SHO3A, лови кофі вайб.

Illusion плашка 2

Illusion

HH Плашка

HighHill

SV Caffe плашка

SV Caffe

RoastOne

Roast One

CafeBoutique Плашка

CafeBoutique

My Kava плашка

My Kava

Ростерія — це серце нашої мережі! Маленьке, крафтове, але надзвичайно натхненне своєю справою. Тут ми можемо вільно експериментувати, створюючи нові смакові відтінки. Крім цього мати власне виробництво, означає контролювати смак напоїв у закладах MY KAVA. А це для нас залишається головною метою — смачна та якісна кава для наших гостей та клієнтів.

MadHeads Плашка

MadHeads

RK плашка 2

Radio Kava

Essco плашка (2)

ESSCO COFFEE