fbpx

Обрати каву з асортименту CMG ви можете, скориставшись нашим прайсом. Ми додали основні фільтри, які допоможуть вам зробити вдалий вибір.

Надходження, які ми плануємо отримати найближчим часом, ви зайдете на вкладці «ОЧІКУЄМО»

У нашому асортименті також є пакети для фасування смаженої кави та інші супутні товари.  

Зверніться до відділу продажів CMG за наступними контактами та отримайте професійну консультацію від наших спеціалістів:

+38 067 233 23 63 (viber, telegram)

+38 067 400 89 46 (viber, telegram)

info@coffeemaxgreen.com

Facebook Messenger

Instagram Direct

Розрахунок за замовлення проводиться за курсом НБУ на день оплати.

Адресна доставка по Києву:

При розміщенні замовлення та підтвердження оплати до 12:00 – здійснюється в той же день* з 13:00 до 19:00

* У випадку форс-мажорних обставин (високий трафік на дорогах, поломка авто, тощо) та не можливості доставити замовлення день в день, доставка переноситься на першу половину наступного дня

 • Лівий берег – щовівторка та щочетверга з 12:00 до 19:00;
 • Замовлення від 1 мішка вагою 60 кг – за рахунок CMG;
 • Замовлення до 1 мішка вагою 60 кг
  – самовивіз;
  – службою таксі (замовляє та сплачує клієнт)
  – логістикою CMG, де день та час доставки узгоджується сторонами
 • В зручний для вас інтервал часу за попередньою домовленістю – 400 грн.
 • Вантажне таксі до 1000 кг – 400 грн
 • Таксі по тарифам перевізника

Є маленьке «але»: ми не зможемо допомогти вам з розвантаженням, тож, будь-ласка, враховуйте цю обставину при розміщенні замовлень.

Доставка по Україні:

 • замовлення від 1 палети (11-14 мішків по 60 кг)* – за рахунок CMG;
  * не більше 860 кг.

– Доставка виконується транспортною компанією Raben;

– Відправка вантажу транспортною компанією в день замовлення, виконується лише у тому випадку, якщо замовлення було оформлене належним чином до 12:00 цього ж дня

 • замовлення менше 1 палети (до 11 мішків по 60 кг) – згідно тарифів транспортних компаній за рахунок Отримувача

* Усі відправлення, які здійснюються в регіони логістичними компаніями, автоматично застраховані на мінімальну суму. Якщо ви бажаєте застрахувати ваш вантаж на повну вартість – просимо повідомляти про це під час розміщення ваших замовлень. Наша компанія не несе відповідальності за пошкодження або втрату вантажу під час перевезення.

** До всіх палетних відправленнь включено вартість фактично відвантаженних піддонів.

При відправці Новою Поштою / РАБЕНом ціна однієї палети складає 130 грн

Ви маєте можливість оцінити зовнішній вигляд зерна та смак будь-якої позиції з нашого асортименту, замовивши зразок кави ( зеленої об’ємом 50 г або смаженої 45 г ) та вартістю 50 грн. Ми відправимо ваше замовлення протягом 1-3 днів після його узгодження та отримання оплати. 

Маєте складнощі з вибором? Із задоволенням проведемо для вас персональний капінг в нашій лабораторії, під час якого ви зможете отримати вичерпну інформацію щодо якісних та смакових характеристик зерна.

Послуга резерву доступна для будь-яких позицій з нашого асортименту об’ємом від 1 мішка строком до 1 місяця.

Умови резервування товару строком більше 1 місяця узгоджуються в індивідуальному порядку.

Відвантаження з резерву відбуваються від 1 мішка.

Якщо ви бажаєте поповнити свій асортимент ексклюзивними лотами, наявними у європейських трейдерів, ми допоможемо з організацією логістики до України. Зв’яжіться з нашим відділом імпорту та отримайте персональний розрахунок:

+38 067 400 89 47

import@coffeemaxgreen.com

 1. Згідно з постановою про «Норми природного убутку окремих видів вантажів при перевезеннях автомобільним транспортом», допустимий толеранс при автомобільному транспортуванні зерна складає 0,05% від загальної маси вантажу. Просимо враховувати ці норми під час прийомки товарів https://zakon.rada.gov.ua/
 2. Повірка вагів на складі CMG Coffeemaxgreen проводиться на регулярній основі відповідною службою згідно з затвердженою процедурою та супроводжується сертифікатом повірки.
 3. Для нашого своєчасного реагування на можливу невідповідність отримуваного товару по кількості місць просимо перераховувати фактичну кількість місць від транспортної служби, а також під час доставки «від дверей до дверей». Просимо миттєво повідомляти нас про усі можливі розбіжності, які виникають під час отримання замовлень. Підпис Отримувача на товаросупроводжувальних документах є підтвердженням отримання товару Замовником у повному обсязі.
 4. В найближчий час Отримувач має перевірити товар та впевнитись у його відповідності з фактичним замовленням. При виявленні розбіжностей своєчасно надати інформацію у відділ продажів CMG Coffeemaxgreen.
 5. CMG Coffeemaxgreen гарантує, що вся кава, яку ви отримуєте, відповідає стандартам якості, прийнятим виробником в країні виробництва.
 6. Для отримання якісного кінцевого продукту ми рекомендуємо використовувати професійне обладнання. 

 

Зниження ціни   

Підвищення ціни

Розпродаж

Інформація в прайсі не є публічною офертою.