fbpx
  1. Згідно з постановою про «Норми природного убутку окремих видів вантажів при перевезеннях автомобільним транспортом», допустимий толеранс при автомобільному транспортуванні зерна складає 0,05% від загальної маси вантажу. Просимо враховувати ці норми під час прийомки товарів https://zakon.rada.gov.ua/
  2. Повірка вагів на складі CMG Coffeemaxgreen проводиться на регулярній основі відповідною службою згідно з затвердженою процедурою та супроводжується сертифікатом повірки.
  3. Для нашого своєчасного реагування на можливу невідповідність отримуваного товару по кількості місць просимо перераховувати фактичну кількість місць від транспортної служби, а також під час доставки «від дверей до дверей». Просимо миттєво повідомляти нас про усі можливі розбіжності, які виникають під час отримання замовлень. Підпис Отримувача на товаросупроводжувальних документах є підтвердженням отримання товару Замовником у повному обсязі.
  4. В найближчий час Отримувач має перевірити товар та впевнитись у його відповідності з фактичним замовленням. При виявленні розбіжностей своєчасно надати інформацію у відділ продажів CMG Coffeemaxgreen.
  5. CMG Coffeemaxgreen гарантує, що вся кава, яку ви отримуєте, відповідає стандартам якості, прийнятим виробником в країні виробництва.
  6. Для отримання якісного кінцевого продукту ми рекомендуємо використовувати професійне обладнання. 
Зниження ціни Підвищення ціни РозпродажІнформація в прайсі не є публічною офертою.