fbpx
Papua New Guinea – Kimel

Papua New Guinea – Kimel

Лоти:

🌱  Плантація Кімель була створена австралійцем Боббі Гіббсом у 1974 році; нині вона повністю належить корінним землевласникам Opais, які здавна відомі як головне плем’я у цій місцевості. Плантація розташована в Західному нагір’ї в долині Вахгі, приблизно за 50 км на південь від гори Хаген, недалеко від містечка Банц.

Західне нагір’я є найбільшою провінцією виробництва кави в Папуа-Новій Гвінеї, зокрема долина Вахгі та Рада Дей, де вирощують та виробляють одну з найкращих кав у Папуа. Плантація розташована на висоті 5200 футів над рівнем моря, ґрунт переважно багатий піщаним суглинком. Температура коливається від 60С до 290С, а річна кількість опадів становить приблизно 260-270 мм.

🌎  Культура корінних народів та міжнародна експертиза.

Ферма займає близько 620 га під вирощування та обробку, яку проводять в тіні тропічних дерев. Основу кавових насаджень являють дерева різновидів Blue Mountain, Tipica, Arusha, Catura, Catimor та Mondonovo. Незвачаючи на те, що плантації знаходяться у володінні місцевої влади, керують ними емігранти, які мають великий досвід в управлінні. Вони керують плантаціями від імені місцевих племен, старшини яких і призначають їх на ці посади.

💚  Турбота про робітників

На плантації постійно працює 432 працівники, які і проживають тут же, на території. Окрім житла, роботодавець забезпечує шкільну освіту для їх дітей, а також медичне обслуговування для самих робітників та їх родин. В рамках проекту працівникам надано доступ до чистої проточної води, за використанням якої слідкує керівництво підприємства.  

Раціональне використання природних ресурсів

Оскільки плантація розташована вздовж річки Кімель, від якої  і походить назва ферми, вона має доступ до хорошої чистої води для обробки врожаю, що є необхідною умовою на рівні з доглядом за кавовими деревами, ретельною депульпацією та сушкою, а також кваліфікованим управлінням всіма цими процесами, аби з року в рік виробляти високоякісну каву.

✅  Eco-friendly підхід

Керівництво кооперативу також реалізує певні екологічні ініціативи, такі як утилізація пульпи, яка повертається на поля як органічне добриво, а також повторне використання води. Воду, яка після вологої обробки врожаю стікає назад до річки та підтримує її рівень, використовують в подальшому селяни з сусідніх сіл для поливу городини та утримання домашньої худоби.

Галерея: