fbpx

PTD. Частина 3. Які функції виконує обсмажувальник кави чи бариста?

Припустимо, що вам подобається кава з Великих озер Африки, і ви хочете підтримати виробників цієї чудової кави, але ви, можливо, не можете наважитись продавати каву, побоюючись дефекту сирої картоплі, що може призвести до поганого досвіду та зменшення кількості клієнтів.

Ось кілька ідей, щоб максимально підвищити якість кави та сервісу під час обсмаження та подачі продуктів із регіонів, уражених даною проблемою.

Різноманіття кавового асортименту.

Це перше що необхідно пам’ятати. Розширивши асортимент кавою з регіонів Великих озер Африки, ви стаєте на сходинку вище, адже тепер ви можете залучити до себе нових клієнтів і збільшити їх кількість; Асортимент з широкою географією – це також глобальна  місія – популяризації кавової культури в кожному куточку нашої країни; Кожна чашка з Бурунді, Руанди чи Конго – це завжди новий калейдоскоп неперевершених смаків і навіть якщо серед них ви випадково і знайдете чашку з картопляним присмаком – чи не унікальне це явище.

Освіта та навчання.

Переконайтеся, що всі працівники обізнані та не бояться цієї проблеми. Крім того, практика та досвід у виявленні проблеми можуть мати величезне значення.

Інформація про відходи та вартість.

Ви повинні бути готові втратити трохи продукції і сприйняти це як витрати на ведення бізнесу. Вам потрібно буде бути готовим працювати з випадковим клієнтом, який повертає уражену партію, і очікувати заміни разом із поясненням проблеми та її причинами. Враховуючи, що кава з таких місць, як Руанда та Бурунді, може мати аналогічну якість як кава із Кенії, але вона є менш дорогою, це здається досить розумним компромісом.

Невеликі партії.

Оскільки найпростіший спосіб ідентифікувати PTD – це безпосередньо під час помолу, кава з Руанди та Бурунді ідеально підходить для невеликих партій. Кава буде подрібнена невеликими партіями, тому ризик низький, а якщо дефект буде виявлено, доведеться розпрощатись зі значно меншою кількістю продукту.

Попереднє подрібнення для клієнтів.

Якщо ви продаєте каву в упаковці, подрібнюючи каву заздалегідь або на місці продажу, ви по суті встановлюєте додатковий етап контролю якості.

Смаження та подача з упевненістю.

Найкращий шлях до бездоганної кави з регіону Великих озер Африки – це інвестування у працьовитих людей регіону та їх винятковий продукт.

Тож запорукою успіху є  купівля чистих партій, приділення часу для контролю якості продукту, і як результат  передавання радості неймовірного смаку своїм клієнтам.