fbpx
Снимок экрана 2020-02-06 в 14.08.24

Rwanda Bugoyi

Про каву:​

Importer: CMG

Trader: VOLCAFE

Країна: Руанда

Регіон: Rutsiro, Kivu Lake, Western Province

Мийна станція: Bugoyi

Різновид: Червоний Бурбон

Висота: 1,500 – 1,900 метрів

Обробка: Intango

Лоти:

Смак полуниці, манго, вина. Чиста, складна та тільна чашка

Еммануель Русаріта заснував Baho Coffee на початку 2000-х років. Назва говорить сама за себе: «Baho» – дуже поширене слово в Руанді, щоб втішити друзів і сім’ю, які переживають важкі часи.

Еммануель – виходець із сім’ї яка також займалася кавою, він заснував свою компанію на філософії: «Завдяки каві люди різних культур стають одним ком’юніті».

Baho Coffee управляє мийними станціями по всій країні і має міцні зв’язки з місцевими виробниками. Цей зв’язок з місцевими традиціями і культурою надихає Baho Coffee на розробку нових експериментальних процесів та різновидів.

 

Обробка Intango.

Еммануель і його команда вірять в традиційні методи попередніх поколінь і намагаються застосувати ці методи для обробки кави. Саме так вони почали експериментувати з так званою кавою «Інтанго».

Intango, на мові киньяруанда, – глиняний горщик. Він століттями використовувався для створення спеціального пива з бананів. Історично цей напій готувався королями, які дарували його солдатам в нагороду за їх досягнення і участь. Згодом напій став ознакою вдячності особливим гостям. В ті часи бабуся і дідусь Еммануеля варили пиво в Інтангосі, зараз Еммануель займається обробкою кави за допомогою цих горщиків.

 

Після сортування кавові ягоди герметично поміщаються в глиняні горщики – без води і хімікатів. Вони бродять там від 40 до 100 годин, після чого їх промивають і сушать на ліжках до рівня вологості 12-12,5%.

Галерея: