fbpx

Brazil Ouro Preto

Лоти:

Importer: CMG

Trader: Ipanema

Країна: Brazil

Регіон: Minas Gerais

Різновид: Red Acaia, Yellow Catuai  Yellow Topazio; Yellow Arara & Yellow Icatu

Обробка: Washed

Harvest: 2020 – 2021

Про каву:

Про ферму:

 

Ферма Conquista розкинулась на рівній місцевості і, завдяки своєму розташуванню, має світову репутацію однієї з найрозвиненіших виробничих інфраструктур зі складами та повним комплексом для контейнерних завантажень. Її висока продуктивність досягається завдяки механізованим системам і вирощуванню кавових дерев на 1500 з 2000 гектарах земель, де проведена високоефективна система крапельного поливу. 

Оточена озером Furnas, ферма має яскраву флору та фауну, яка розкинулась навколо нашого будиночка для гостей, головного офіса та виробничих потужностей.

Ферма розташована в метаморфічному гірському регіоні з переважно глинистим ґрунтом, який має здатність зберігати вологу та багатий на мінерали. М’який субтропічний клімат цього регіону з регулярними опадами 1370 мм/рік та середьорічною температурою 250С ідеально підходить для рівномірного дозрівання ягід.

На фермі вирощують кілька різновидів кави: Acaia, Yellow Catuai, Yellow Topazio, Red Rubi and Mundo Novo.

 

Про каву:

 

Мита кава з виключно стиглої вишні, яку миють та, звільнивши від м’якоті, ферменують у танках протягом 22 годин. До основних характеристик можна віднести високу кислотність, приємний базовий смак з лимонними нотами та тіло середньої щільності. Містить ноти кураги у післясмаку;


Ферментація:


Кава залишається у ферментаційних бочках протягом 22 годин, доки увесь мусіляж не буде видалений природним шляхом. Після цього, каву відправляють сушитися на патіо.

Галерея: