fbpx

Ethiopia Bombe

Лоти:

Імпортер: CMG

Країна: Ethiopia

Регіон: Sidamo region

Кооператив: Daye Bensa

Станція митої обробки: Bombe – Abore 

Станція сухої обробки: Addis 

Середні опади: 1599 – 1799 mm per year

Різновид: 74219 / 74212

Висота вирощування: 1920–2020 m.a.s.l

Спосіб збору врожаю: Hand-picked

Період збору врожаю: Nov-March

Обробка: Natural

Процес сушіння: African beds, 14-18 days

Процес ферментації: Natural fermentation

Про каву:

Bombe отримали свою назву на честь гір Bombe в регіоні Сідама, розташованих на південь від станції Bombe. Це місце є результатом наполегливої праці та відомого у Сідама виробника – Асефи Дукамо та його сім’ї.

Фермери, які постачають врожай до Бомбе, живуть на висоті в живописній долині гір Бомбе. Вони належать до кооперативу, що об’єднує 667 виробників з різних частин гірського масиву.

Ягоди Бомбе переробляються на мийній станціїї Бомбе Аборе, розташованій поряд з річкою Бонора, яка вище з’єднується з річкою Гатта.

Вишні, доставлені сюди, вирощуються на висоті від 1920 до 2020 метрів над рівнем моря. Зерна є дуже щільними, з високою концентрацією невеликих розмірів зерна (більшість кави має розмір 13-14), що свідчить про повільне дозрівання на високогір’ї.

Традиційний варіант Бомбе проходить натуральну ферментацію протягом 36-72 годин, а потім сушиться на африканських ліжках з чистою пластиковою сіткою та плівкою протягом 9-12 днів, до вологості близько 10%. Під час сильного сонця ліжка прикриваються, щоб уникнути пересушування.

Натуральний Бомбе виготовляється з добре відібраних дозрілих ягід. Після приймання ягоди просіваються для видалення ягід  низько гатунку. Потім ягоди сушаться на африканських ліжках протягом 14-18 днів.

Галерея: