fbpx

Інформація:​

Імпортер: COFFEEMAXGREEN

Трейдер: InterAmerican Coffee

Країна: Панама

Регіон: Бокет 

Висота: 1400–1600 метрів над рівнем моря

Різновид: Typica

Обробка: Washed, sun-dried, machine dried

Опис

Земельне володіння Hortigal в Панамі повністю належить до жіночої спільноти, і саме жінки управляють цією фермою. Наразі площа ферми становить 34,5 га, розташована вона на висоті 1400-1600 м над рівнем моря в гірській місцевості в регіоні Бокете, і засаджена деревами сорту Типіка. 

На фермі застосовують добрива з «точною технологією», щоб максимізувати урожай при мінімальних виробничих витратах і відходах. В кінці кожного дня під час збору врожаю кавові ягоди зважують і відправляють в найближчий переробний завод по дорозі з Бокете до міста Давид.

 

Плантація Hortigal розкинулась між двома найвищими точками у Панамі – Вулканом Бару і горою Оркета (Ортігал), де багатий вулканічний ґрунт, тінисті дерева та різноманітні популяції птахів створюють унікальний мікроклімат. В цих умовах кавові дерева виростають на висоту від 3 до 6 метрів та мають темно-зелене листя з майже синім відтінком.

 

Надзвичайна, нетрадиційна, як будь-яка, кава з Панами.

 

Ми вже звикли до того, що кава з Панами – це щось неочікуване, тож, цей лот також перевищує очікування. Прекрасний, впевнений преміум з чудово збалансованою кислотністю, який максимально розкривається у чашці еспресо.