fbpx
Bwenda 4

Rwanda Bwenda

Лоти:

Імпортер: CMG

Growing Region (district): Southern Rwanda (Nyamagabe)
Washing Station name: Bwenda Mountain Coffee
Drying Mill name: Rwanda Trading Company
Soil type: Fertile volcanic soil
Average Rainfall: 1,000mm-1,400mm
Average Temperatures: 19C 

Variety: Bourbon

Altitude: 1,700-1,900m
Harvest Method: Hand picking
Flowering period: September – October
Harvest period: March – June
Process Method: natural process
Drying process: Sun drying
Producer: Bwenda Mountain

Про каву:

Власник Бвенди, Бернар Увітіє, уродженець південної Руанди, в районі Нямагабе. Приїхавши з регіону, де кава була основною культурою, він почав займатися кавою. Пізніше він дізнався про додану вартість, яку можна отримати за умови повного циклу обробки. Бернар хотів створити власний бізнес у галузі кави, у 2016 році він збудував свою першу мийну станцію поблизу рідного міста. За перший рік фермер вивчив усі деталі роботи станції та побудував другу станцію наступного сезону, де освоїв обробку великих обсягів без шкоди для якості.

Бвенда була його третьою мийною станцією, яку він побудував у 2018 році після того, як зрозумів, що група фермерів, які були трохи ізольованими, не мали поблизу мийної станції. 2019 рік став першим сезоном експлуатації Bwenda, на ній обробили лише 1 контейнер кавових ягід.

Бернард вже розробляє різні програми допомоги фермерам, які привозять товар до Бвенди та розширює потужність станції. Під час врожаю фермери доставляють каву на станцію, де її миють та сортують, потім депульпують і ферментуєть в цистернах протягом ночі, поки мусіляж не буде готовий до змивання. Звідси кава проходить через сортувальні канали, перш ніж потрапити до  африканських ліжок, де її будуть сушити протягом 10 – 14 днів.

Галерея: